Sevgiliye yapılabilcek orjinal sürpriz fikirlerinizi alabilir miyim?

arkadaşlar sevgilime bir sürpriz yapmak istiyorum evde yapılabilcek düzeyli orjinal onu mutlu edebilcek fikirleriniz varsa söylebilirmisiniz.Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.


0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

 • Artık orjinal pek bir şey kalmadı. Ya da bizim orjinal diye düşündüğümüz şeyler orjinallikten çıktı ama yine de bir kaç tavsiye de bulunabilirim.

  *Düz beyaz bir t-shirt alıp bir de kumaş boyası (kalem şeklinde olanlar tavsiyemdir) üzerine onu çok mutlu edebilecek bir şeyler yazabilirsin.

  *Yine düz bir yastık kılıfı alıp üzerine kumaş parçalarıyla baş harflerinizi yazabilirsin. Tabi bunları kullanmasını bekleme çok feminen kaçıyor. Hediyedir. Kutusunda durur baktıkça hatırla hatırladıkça mutlu olur.

  *Onun için yazdığın bir kaç yazı varsa eğer her yerde yapılıyor ama Veznecilerde bir yer var ki daha uygun fiyata kendi el yazın haliyle ince bir kitaba dönüştürebilirler.

  *Yine şu sıralar çok rövanşta olan 'kutu hazırlama' meselesini gündeme getirebilirim. İçine öyle büyük şeyler değil küçük küçük anısı olan şeyler koyabilirsin. İlk gittiğiniz filmin bileti, bir çikolata, bir kaç not, bir mektup, belki bir anahtarlık orası sana kalmış tabi.

  Yada arkada hafif bir müzik onun için yapzdığın bir şeyi okuyp sesini kaydedip cd yaptırabilir cdnin üzerine de güzel bir görünüm yaptırabilirsin. (ikinizin fotoğrafı, yada kalp ya da çiçek böcek)

  Benden bu kadar :)

  0|0