Philips Lumea lazer cihazı yorumları nasıl?

arkadaşlar philips evde lazer sistemi çıkarmış Philips Lumea İPL tüy alma sistemi vadettiği şey evinizin konforunda tüylerinize kesin çözüm ve fiyatı da 1.150-1,200 bin civarı. eğer bu söylenilen şey doğru ise o zaman ben boşuna lazer e gidip güzellik merkezlerinde boşa para döküyorum diye düşündüm bundan alırım evimde kendim lazeri yaparım daha iyi :/ bu ürünü kullanan ya da fikri olan vaar mı ya da ne düşünüyorsunuz sizce? ürün bu:

1|0
5637

En İyi Erkek Görüşü

• Ablam annem kullanmıştı ama boş lazer merkezlerinde ki gibi olmuyor. Koltuk altı için gittim ben annemde tüm vücudu için beraber gittik bir lazer merkezine 6 seansta tamamen bitti.

0|0
    0|0
    • Hıhım bende gidiyorum lazere memnunum ama bu ne bilim evde falan daha pratik olur gibi geldi

Annen aynı markadan mı kullandı hiç mi etkili değil?

• gece gece aklıma nerden et geldi yahu :/

• Bugün taze somon da geldi norveçten :) ohh böyle barbekü de yaparız :) sonra kuzu şişler :De

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• HAYIIIRR !

spor salonuna gidip spor yapmak mı ? evde bisiklet sürmek mi ?

bence işe yaramaz...

iyi düşün derim..

0|0
    0|0
    • elbette ki salonlar klinikler daha etkili ayrıca ben lazere gidiyorum tabii ki orası daha güvenilir ve etkili ama bu da alternatif olabilir elinin altında netice de saatlerce salonda seanları beklemen gerekmiyor gibi

• 0|0
    0|0
    • ben o siteye üyeyim zaten ayol :) ama kadınlar kulübünde de çok fazla ayrıntılı kullanan olmamış ki

• eğer istikrarlı etkili bir cihazsa verilir herhalde tabi sizin ağdanıza falan ne kadar verdiğinizi bilmiyom

0|0
    0|0
    • ağdaya çok verilmez cüzzi ama lazer çok pahalı küçücük bölgeler bile fena paralarda seans ücretleri :)

• kimse kullanmıyor sanırım ama yurtdışında baya revaçta olmalı ki birsürü yabancı vlogger hanımefendi ürünün tanıtımını yapmışlar youtube kanallarında bilemiyorum yani

• yapsa bile yarım yamalak yapıyodur o zaman lazerciler alsın o cihazdan 1000 liraya yapsın :)
      senden neden lazercilere gitmiyosun?

• 2 30 ay derken?:) bir ay 60 gunmu?:)

0|0
    0|0
  • O ürünü electroworlddeki kızlar bir türlü satmayı beceremedi. Arkadaşlarla dolaşırken adamların müdürüne denk geldik daha satamadınız mı dediler. Öyle tam bir çözüm olsa sizce şuana kadar satılması gerekmez mi üstelik deneme tahtası olarak yandaki kızı denemeleri de cabası :)

0|0
    0|0
    • neden acaba ki kimse tınlamadı oysa ki bayanların çok dikkatini çekmeliydi

• Uygulayacaksınız beceremeyeceksiniz sonra ergen sakalı gibi tek tük kıllarla gezeceksiniz :/

1|0
    0|0
  • burdan bakın kızlar işe yarar bir üründür.. www.bimeks.com.tr/.../...er-epilasyon-sistemi.aspx

0|0
    0|0
  • Bilgim yok doğal olarak sadece soruna 5 yıldız verip yukarılara çıkartmaya geldim lily gibi ~.~

Diğer mesajları da gördüm haniiii sizi gidi dedikoducular

0|0
    0|0
    • anamm enişte sen dedikoduları mı okuyon ya özele saygı arkandan da atıp tutmuştum halbu ki :)

sağolasın eniştem 5 yıldız için ;)

• lennn kızımı üzme demedim mi ben sana de bakalım :/

üzme beişimi kızlar trip atar öyle bir kerem

liliy sende çok naz etme kız :)

• Tamam konuşmuyorum daha da !

• Orada ki kıllar kalın olduğu için sen yaptıkça etkisini gösterir

0|0
    0|0
  • Merhaba ben 2 ay once kablolu modelini aldim 200 bin atis, 4 kere gogus killari icin kullandim ama belkide erkeklerde ise yaramiyor. 700'e aldim isteyene 500'e veririm. Not: kullanim kitapciginda genital bolgede kesinlikle kullanilamaz diye yaziyor, bilgilerinize.

0|0
    0|0
  • sözlüklere bak, daha reel kullanıcı yorumları bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Uzmanlik alanim degil... yardimci olamiyacagim..

0|0
    0|0
  • Philips Lumea IPL kullanan var mı mu?

0|0
    0|0
  • Kullanmadım

0|0
    0|0
  • Arkadaşım İstanbul genelinde dagitimcisi Philips in şuanlik bekleyin ;) kullanan ların yorumu önemli yardimci olurum isteyene ;)

0|0
    0|0
  • bu fiyat çok jelibon abla :/

0|0
    0|0
  • Merhaba ben 2 ay once kablolu modelini aldim 200 bin atis, 4 kere gogus killari icin kullandim ama belkide erkeklerde ise yaramiyor. 700'e aldim isteyene 500'e veririm.

0|0
    0|0
  • Hok denemedim

0|0
    0|0
  • Dün bir kızla bu konuyu konuşmuştum çok memnun hatta bende alıcam

1|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum asfajsd

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 55

• Bende alicam ama ocak ayinda. yilbasi indirimleri olur diye bekliyorum. kullanan tanidiklarim var baya memnunlar. fakat baslik degistiriliyo mu bilmiyorum bir arkadas farkli bir model almisti onda 4seanstum vucuk 1baslik yetmis. ay anlatamadim ama anladin sen :D o olay var mi bunda bilmiyorum :D bide bu tur urunlerde yurtdisi saglik onayli tek marka bide slkn mi ne var o da saglik onayli zaten cok yok piyasada en azindan turkiyede. o baslik olayini ogrenirsen ya da biliyosan banada yazarsan cok makbule gecer cunku hep bittiginde 135tlymis hepte alamam neyse optum :D

0|0
    0|0
    • philipsin başlığı değişmiyor. Ampul patlağında olmuyor bir daha. Ancak tamire gittiğinde yapabilirler diye düşünüyorum

• selam canım ,
    bu ürünü almanı tavsiye etmem , çünkü ;
    evet lazer ürünü diye geçiyor ancak aslında IPL lazer değil canım , lazer sadece ;
    - diot
    - alexandr
    - yag
    bunların dışında IPL sadece ışınla yapılmış ağda oluyor aslında , yani gerçek lazer olmadığından ışınla tüylerin dökülmesine sebeb oluyor ama tüylerin azalmasında ve yok olmasında çok etkili olmuyor.
    yukarıda saydığım 3 çeşit lazerden biri olan bir güzellik salonunda yaptırmanı daha tavsiye ederim ,
    kolay gelsin canım :)

0|0
    0|0
  • profesyonel bir cihaz olduğunu düşünmüyorum

bende çok araştırmıştım lakin Sadece azaltır Kökten çözüm değildir

0|0
    0|0
    • kökten çözüm olmasa bile merkeze gitmekten iyi değil mi ağdadan daha iyi bence

hem lazer olduğunda iki ay tüysüz dolaşıyorsun yani

• her bir kıl kökünü ayrı yakıyorsun yani uğraşılmaz sabır lazım o bende yok makinayı kırar atarım

birde cildi yakabilirsin riski var Kullanmayı bilemessin hastanedekiler gibi

• orasıda var elbette ordakiler ayarlıyorlar ısıyı falan gerçi sonra yanık kremi sürüyorsun ama dediğin gibi her kıl köküne değil lazer alan olarak yapıyor yani tek atışta baya bir bölgeye atış yapıyor

• İyi diyorlar. Fakat nacizane önerim remingtonun lazer epilasyonunu alman. Ben kullanıyorum işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • canım ben broun hpl lazer aldım ev kullanımı için hiç bir etkisini görmedim işe yaramıyor bana sorcak olursan ztn bu kalıcıda değil modern ağda diyorlar buna.
    en iyi alex lazer ama malum bende öğrenciyim gidemiyorum o yüzden ağda yapıyorum.
    Rulosuz sürüp katılaşan bir ağda var balmumu ağda diyorlar onu yapmayı deneyeceğim :D

0|0
    0|0
    • ağdayı beceremedim ya epilatör kullanıyorum oda çok acıtıyo
      ben baya azaltıyo diye duydum ama :/

• epilatör çok acı , ağdayı ilk bende başaramadıydım hazır ağda bantlarını bir den ama yapıştırıcısı kuvvetli değil onların , rol ağda ondan sonrada ve balmumu ağda çok iyi yapışıyor çok kısa değilde biraz uzatırsan daha iyi tutunur.

• evet çok acıtıyo ama işte ağdayı denedim de elime yüzüme bulaştırdım :/

• Benim oda arkadaşım da sen gibi kıllı olduğunu söylüyordu annesi almıştı ona da lumeadan memnundu işe yarıyordu gördüğüm kadarıyla.

0|0
    0|0
  • Bu ürün sarışınlarda fayda etmez bilginiz olsun. Kıl köklerinin koyu renk olması gerekiyor ki ışığı içine alabilsin. Ben memnunum. Bir türlü düzenli kullanamadım ama çok geç çıkardığını söyleyebilirirm ve koltuk altı tamemen azaldı.

0|0
    0|0
  • Kuzenim aldı ama memnun kalmadı, hiç bir işe yaramıyor. En iyisi normal lazere git.

0|0
    0|0
  • Kullanan varsa bir yazsın ya gerçekten merak ediyorum bunu. O kadar para verip bir ise yaramadı demek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben aldım da bende alerji gibi bişey yaptı. Her yerim durup durup morardı falan. Toplasan en fazla 2 kez kullandım. Boşa gitti anlayacağın o kadar para

0|0
    0|0
  • ben 2 aydır kullanıyorum, çok muzdariptim bu konuda kökten çözüm olmadığını bile bile aldım ama inan eskisine göre çok daja rahatım

0|0
    0|0
  • Dene bana da soyle xd

0|0
    0|0
  • Bende alicaktim bir yerde okudugum kadariyla kokleri zayiflatmadigi uyuttugu soyleniyodi bir kullanicida yazmistiki tesekkurler plips jiletleyerek biyiklarim babamin sakalina dondu die eger biliyosan kullanmadan once jiletliyolarya bende o sekilde vazgectim

0|0
    0|0
  • agdaya git agdaya 😄

0|0
    0|0
  • Ipl sistemler çalışıyormuş. O da modern ağda gibi birşey düşün. Azaltmıyor aldığın süre boyunca yok oluyor. Bıraktığın an artıyor

0|0
    0|0
  • bende aldım seneler önce buna benzer gerçi bu daha pratik gibi bendeki sanki kalp makinası sabrın varsa uğraşırsın güzellik merkezide aynı fiyat gidip yaptırmak daha mantıklı

0|0
    0|0
    • ben güzellik merkezine gidiyorum zaten ama hani bu evde pratik olur diye düşündüm

• 3 ana seans mı uyguladın toplam 3 seans mı uyguladın?

0|0
    0|0
    • Kilavuzda iki ay yazıyor iki haftada bir kullanıyordum

• Bacak bölgesi dökülüyor dedigin gibi

• genıtalde yakında baslar o zaman

• Hayır kuzenim kullandı ve pişman. İğneliye gidin biraz canınız acır ama kesin çözüm oluyor

0|0
    0|0
  • bende düşnüyorum almayı :)

0|0
    0|0
  • Evet bende kullanıyorum. saniyede 300.000 ışın atımlık olanlar var hem tüyleri inceltiyor hem de kıl köklerine düzgün bir şekilde yakıyor.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    35
Yükleniyor...