• Sor
  • Bence

Koşu ve yürüyüş için hangi marka ayakkabı önerirsiniz?

Bu yıl tatil yapmayacağımı öğrendim, ne acı..Neyse ben de spora ağırlık vermeyi planlıyorum. Ve ne mutlu koşmak için arkadaş edindim, acayip azimli ve hırslı. :)Şimdi ayakkabım eskidi, yeni bi ayakkabı almak istiyorum. Şu bacak kaslarının ekstra çalısmasını sağlayan Rebook larım vardı, yine aynı markayı düşünüyorum. Armani ile ortak ürününü gördüm görüntü itibari ile rahat birşey olduğunu düşünmüyorum. Diğer marka -Nike, Adidas vs- ve ürünleri hakkında bilgi edinmek istiyorum.Neyse kullandığınız spor ayakkabısı nedir? Tavsiye ediyor musunuz?

Güncellemeler:
Yine Reebok dedim. link
Ben ondan vazgeçemeyeceğim gibi. :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Reebok öneririm.Reebok Türkiye sayfasında koşu ayakkabıları kısmına bakabilirsin. RunTone Prime modelleri özellikle yürüyüş için mükemmeldir. diğer modeleride incele güzeldir. : )

• Çok hoşuma gitti, teşekkür ederim. :)

• rica ederim söylediğim modeli bir dene büyük ihtimal çok rahat olduğuna karar vereceksin :)

• Umarım. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• /// adidas

• Nike derim yeni modellerine bi bak

• Aldım artık.
      Yalnız herkes ne Nike cıymış. :)

• Nike'in yuruyus ayakkabilari var, modelini simdi hatirlayamiyorum. Genellikle o modelden bulunuyor tavsiye ederim.

• Evet önyargım varmış meğer Nike karşı.
      Güzel ayakkabıları var.

• Reebok’un Easytone modelli tam size göre çünkü bu model temel bacak kasların çok çalıştırarak bacaklarınızın ve kalçanızın şekillenmesinde size yardımcı oluyor. easytonu sadece yuruyus ıcın runtone ise kosu ve yuruyus icin tavsiye ederım bu işi yapan biri olarak

• nıke de free 0.6 modeli muthiş rahat bunuda tavsıye edebılirim

• Eaystone kullandığım bir ayakkabı, dediğin gibi çok rahat.
      Aldığım da runtone, doğru yoldayım demek ki. :)
      Teşekkür ederim. :)

• Anlasilan hep guzel havada ve duz zeminde kosuyorsun sen :)

• Yani. :)

• jump

• denize yakın sıcak kumların üstünde çıplak ayala yürümenizi tavsiye ederim =)

• Mümkün değil bu yıl..deniz, kum, güneş..:)

• nike zoom vomero serisi ya da new balance markasinin tum kosu ayakkabilarini kullanabilirsin., olmadi saucony de kosu icin mukemmeldir ozellikle son donemlerde kullandigim progrid kinvara dan oldukca memnunum.

• Nike lar çok hantal görünüyor bana nedense.
      New Balance ın günlük kullanım için uygun ayakkabıları var. Kot ile birlikte vs..hoşuma gidiyor. Ama koşu serisi Nike gibi hantal.?
      Ama Saucony ilk kez duyuyorum. Bu ayakkabısına ? link Step tarz, bilekten kavrayan ayakkabıları seviyorum. :)
      Teşekkür ederim. :)

• Öncekileri Göster
    • Saucony beğendim.
      Ama Nike a ısınamayacağım gibi yine ben. :)

• kullan :D manyetik etkisi olmasa bile bilegini sicak tutup kavradigindan rahat etmeni saglayacaktir

Kızlar Ne Diyor 5

• marka olması önemli değil ayakta olsun iş görsn yeter

• Haklısın.
      Ne olursa olsun ayak ile uyum sağlayamadıktan sonra ne yapayım ben o markayı. :)

• nike ve adidas. ve the north face bulabiliyorsan o

• le cog sportif

• Ben yeni sezondan Nike LunarGlide 2 aldım.Oldukça rahat, özellikle taban kısmı. Sporda çok iyi geliyor. Tavsiye ederimYalnız kalıp birazcık dar. Ben normalde 36 giyerim Nike'da (eski spor ayakkabınlarında). Bunda 37 oldu

• sirf o kalibi dar diye bana uyani bulamamistim :) 46 var ama ancak 45 e goreydi

• Öncekileri Göster
    • parmaklarim agirligimi kaldirmaktan evrimlesti ondan buyuk ayaklarim :D meslek etkisi cocukluktan beri ne yapalim. haha su 10 numara olayi komedi zaten, sevgilimin ayaklari da 36 yan yana koyunca cocuk ayagi gibi kaliyor

• :)

• bence nıke benım vazgecemedıgım marka spor ayakkabı alıcagım zaman nıke ye gırer alır ve cıkarım baska hıcbıyere bakmam ama guncelledıgın lınk tekı ayakkabıda cok guzel cıcı bısey onuda cok beğendim

Yükleniyor...