• Sor
  • Bence

Burada askerlik yapan var mı? Zh. Brl. Okl. ve Eğt. Tüm. Komutanlığı Etimesgut Ankara?

Merhaba arkadaşlarKuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sınıfı TANK Statüsü Yedek Subay Branşı M60 A1/A3 TNK.TK.K. İlk Katılışını YapacağıSınıf Okulu / Eğitim Merkezi ZH. BRL. OKL. VE EĞT. TÜM. K.LIĞIETİMESGUT ANKARA olarak 2 gün sonra askere gidiyorum.Burda askerlik yapan varmı.Yorumda bulunabilecek arkadaşlar varmıdır.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 8

• hayırlı tezkereler

• hayırlı tezkerelerr

• vatana millete ve sana hayırlı olsun orasını biliyorum ankaranın hemen cıkısında eskişehir yolu üzerinde tankçı sanırım (not şimdi cok eleştiri alacağım ama eşim de subay ama orda değil havacı)

• havacımı eşin,hava kuvvetlerı orduevlerınde bı yemek sıparısı neden gec gelıyor karada anında gelır:)orduevlerıne akarsın sanırım

• ordu evine cok nadir gideriz asker cevresinden uzak olmayı tercih ediyruz evet havacı eşim hv.plt binbaşı

• sağlıcakla dön geri

• Hayırlı tezkereler efenim

• nerelisin bilmem ama hayırlı teskereler burası ankaranın merkezine uzak baya yanından otobüsle çok geçmişliğim var

• Hayırlı tezkereler dilerim..

• nisanlım da acemiligini su an orda yapıyo. hayırlı teskereler :)

Erkekler Ne Diyor 37

• Hayırlı tezkereler

• en büyük asker bizim asker.. :)

• kardeş hayırlı teskereler bende ankarada ikamet ediyorum askerliğin rahat olur fakat tek sıkıntısı rütbeli çok buralarda elin havada gezersin :)

• Mebs okl ve eğt mrk k.lığında yaptım orayıda bilirim rahattır ortamı güzeldir ama eğitimleri baş döndürür. onun dışında istediğin birşeyin sıkıntısını çekmezsin

• Hayırlı tezkereler acemiliğin sonrası dağıtılacağın yerde çok önemli. Bazı bölümlerde acemilik eğitimi aldığın yerde devam ediyorsun, bazı bölümlerde aynı il içine dağıtılıyorsun, bazı bölümlerde de farklı şehirlere.

• "Zırhlı birlikler" - lakabı "zehirli birlikler" :D kolay gelsin derim sadece

• çok büyük bi yer. yedek subay sınavına orda girmiştim

• Ankara güzel yer soğuğu dışında pek bir sıkıntı çekmezsin

• ben ankarada yaptim ama merkezinde degil kırıkkale taraflarinda yaptim

• Bütün kınalı kuzuları Allah korusun. Sende evine sağlam dön. Komutanlarını üzme- :D

• gittim oraya ben.simulasyon egitimi almıştık orda biz.ben ankara mamakta yaptım astegmen olarak.orada denetleme gorduk biz.guzel biyer ama cok rutbeli var.takımınızda askerden çok rutbeli olacak.işin biraz zor olucak,cunku az kişi oldugunuzdan tum işler size kalacak.kapaıdan girdiginde biraz ilerde kocaman bi tank maketi goreceksin.onu gorunce beni htırlarsın artık:)

• tam emin değilim ama arkadasım orada yaptı snaırmsa bende şu anda orada bir akradasıma ziyarete geldim gayet rahat iyi bir yer ki bizim arkadas cok rahat yaptı askerligini sana öyle olur die tahmin ediorum

• Etimesgut güzeldir, sıkıntısız biyer. Abim aynı yerde yapmıştı askerliğini

• ZPT ci olursun :)

• allah şimdiden yardımcın olsun biz askerlerden çok çekeceksin :D

• benim de orası çıktı. şu an orda askersin galiba. 1-2 tüyo verir misin. face hesabım: facebook.com/resit.mamur

• 1 ay önce tezkeresini alan yedek subay arkadaşım vardı. Orada yaptı askerliğini.

• Çok çile çekeceksin reyiz

• zannetmiyorum hiç

• :D

• vay çömezler basladı şafak işliyomus harbiden daha dun basladım darısı torunlara. hepimize hayırlı teskereler

• hayırlı tezkereler

• Kışladan içeri girince her yer aynı :) Allah iyi bir komutana düşürsün, gerisini boş ver.

• pariste yapsan yine askerlik merak etme her yer aynı

• ademi birliğimi m48/t5 şoförü olarak tümende yaptım. neden?

• Önder Kurt karşılaşırsan selamımı söyle rasimin selamı var de o da aynı yerde askerlik yapıyor :)

• kardeş hayırlı tezkereler..

• off gecmıs oLsun :)disiplin, ve emir komutanın en üst seviye oldugu yerlerden biri.şeyini sallasan generaele carpitigi bi yer.

• kardeşim acemi birliğini orada yaptı güzel yermiş tankçısın sende belli yalnız kantini çok uzakmış ustaların olduğu yerdeymiş orayada herkez gidemiyormuş 1 kere gidersen ona göre alacağını al bide kola makineleri varmış parayı atınca 2 tuşa birden basınca 2 kutu kola düşüyormuş biri fanta diğeride kolaya basılıyormuş her neyse sana pratik bilgilerden nameler bu kadar yeterli soğuk olduğunu söylememe gerek yok biliyorsundur zaten kardeşim hayırlı tezkereler sana

• yok

• Var...Sana Tavsiyem Ne Olursa Olsun En Önde veya En Arkada Olma...

• E iyi işte yedek subay çıkmışsın. Acemilikten sonrası rahat geçer. Ankara da fena bir şehir değil zaten.

• Daha Fazla
Yükleniyor...