21 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı, sorun bende mi?

arkadaslar 21 yasındayım ve hiç sevgilim olmadı sorun bende mi ? konularına hiç girmicem... sevgilim olsun istiyorum hoşlandığım cocugu nasıl ayarlarım ? fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hoşlandığın biri varsa sorun yoktur bende sevgili istiyorum ama hoşlandığım kimse yok hoşlanacağım birinin çıkmasıda çok zor geliyor bana sen bide beni düşün fırsatı kaçırma

• cvhbdfgcxcvbvncxfg =)

• şfkjgshlşfgs ?

Erkekler Ne Diyor 10

• fabrika ayarlıdır, kurcalama

• boşver başına bela alma

• cocugun seni ayarlaması lazım sen nasıl ayarlıcan onu allah allah kafam cok karıstı bugun

• 1ay

Sorunun aynısı dün ben yazmıştım... hhhaha yalnız değilim..

• bende yalnızım ciddi düşünürsen...?

• sevgılılk ıstyrsan once onu ne kadar sevebılcgını onnla nereye kadar gdebılcgnı dogrları yanlsları dusn ole harekt et olmamaması daha ıı bence benım omrmde tek kız arkdsım oldu ve 4 sene kadar beraber olduk ayrılalı 2 buck sne oldu ve hala aklıma gelıor ve ogrendım kı sozlenmıs şu an benım de karsma elını ttuttgm zaman yuzu kızarck saglm karaktrde kız olsn bnde sozlnmk haytımı kurmak ıtrım ama ole kızlar yok yada benım karsıma cıkmıyor hıc...uzuluyorum

• sevgilin olsun u ne maksatla istiyorsun?

• sorun sende degil bende... yok yok bunu burada demiyorduk hah tamam... belli et, sicakkanli davran anlamazsa kafasini duvara gecirip yeni bir adayi dene

• şaşırtmacalı soru beğendim :) imalı bakışlar at ona, ilgi göster bir yerlere davet et bunları yaparsan niyetini anlar isterse birlikte olur seninle

• ayarlarım mı?

• evet ben ayarlıcam... afedersin ama şimdiki erkeklerde biraz öküzlük zaten bu gidişle tektaşı alan tarfta ben olrum

• şekerim sen hep öküzlere denk gelmişsin demek ki,kanmı çekiyor nedir..her neyse kolay gelsin sana,iyi ayarlamalar o zaman

Kızlar Ne Diyor 3

• Gençlerde ki bu "sevgili" merakı nedir hiç anlam veremedim

• saati mi ayarlıyorsun kızım.. önce konuşma tarzını değiştirmekle başla.. artık kızlar mı yapıyo bu işi? iyice zıvanadan çıktı bu ilişki saçmalığı! bir çeki düzen verin kendinize..

• Önce arkadaş ol, tanış, konuş, görüş. Ayarlarım da nesi?

Yükleniyor...