Kadınlar neden paralı ve tipsiz erkekleri tercih eder?

Yani lüks hayat için hiç içinin almadığı bir erkekle nasıl birlikte olurlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadınlar neden paralı ve tipsiz erkekleri tercih eder?Paralı ve yakışıklı bulamadıkları için :))Şaka bir yana, bende insanın sevmediği biriyle vakit geçirebilmesine, para için ilişkiyi sürdürmesine, aynı yastığa baş koymalarına ve karşı tarafın da içten içe bunu bilmesine rağmen ilişkiyi sürdürmesine çok şaşırıyorum..

Kızlar Ne Diyor 13

• genelleme yapmışsın

• cok basit kızlar aptal erkkler ise paralı oldukları icin :) cevanın sorunda saklı.

• kadınlar sevdiği erkeği yakışıklı bulurmus .Yanı bu çirkınlığı kapatabılen artı baska yönlerı olabılır.Kişilik ,davranıs,olgunluk,anlayıs zeka,vs

• Bence konunun lüksle ilgisi yok. Bana kalırsa çirkin erkek değer bilir. Kızı el üstünde tutar, takdir eder, harcamaz, değerini bilir. Gururu okşanan kadın da artık onun yüzünü değil, ruhunu izlemeye başlar.Hangi kadın ilgiyi, sevilmeyi, el üstünde tutulmayı istemez ki!?

• Sana katılmıyorum Erdem. Bu karakter meselesi bence. Ayrıca güzel kızların özgüvenleri çok düşük oluyor, bunu da belirteyim.

• Erdem, hala mı Rusya'ya gidemedin sen yahu? cık cık cık

• Tabiiki Türk bayanları. Ne kadar çok yüz verir el üstünde tutarsan o kadar çabuk sıkılır ve terk ederler :) Tecrübeyle sabittir.

• en büyük mutlulukları bu tipler verir çünkü. ne demişler para var huzur var :D ayrıca da tipsiz erkek gbisi yoktur , aldatılma derdin azdır, kafan rahattır, senden başkası bakmaz .d

• asıl en cok cirkin erkekler aldatır onlarda pahabicilemez bir özgüven var =)

• orta durumlu ve yakısıklı olmayan sevgılım var mutlumuyum evet mutluyum

• İnsanın sevdiği gözüne güzel gelmezmi çirkin düşünüyorsan bende beğenmiyorsun diye düşünürüm

• neden demiyim anlamadım gercekten sevgılım çirkin ama gelgelım coook seviyorum 5 sene oldu cırkınse ayıplanacak bısey yok

• yakışıklı olmayan bunu nasıl diyebiliyorsun?

• paraya önem veriyorsa ..

• parası olduğu için herşeyi yaptırır kız erkek bilerek çirkin (tipsiz) seçilir çünkü başka kızlara bakmasın die

• :=)

• evet kabacasını da söylerdim ama çirkinleşmek istemiyorum :D tşk edermm :)

• yani sağlam söğüşlemek için haaaa yorumun güzeeldi tşk :=)

• içi alıyordur demek ki 'hiç' almıyor değildir ;)

• ahaha :D bu en güzeli

• bende parası pek olmayan vee herşeyden çok sevdiğim sevgilimle evlendim bence bu konu kadından kadına değişir paraya çok önem veren kadınlarda var tabi

• teşekkür ederim :)

• tebrık ederım herseyden once içini güzelliğini

• eşim yanımda olduğu sürece böle olurum birbirimizi tamamlıyos zaten :)

• Öncekileri Göster
  • Parasız ve yakışlı bir sevgiliye sahibim, mutluyum, mutluyuz.

• ne mutlu sana

• sırf parası var diye biriyle olma düşüncesine hiç girmedim.adam olmadıkdan sonra parası olmuş ne cıkar.

• teşkkr ederimm

• keşke bütün kızlar senin gibi asil olabilse

• midesizler,birde aç gözlüler başka bir açıklaması yok ama gerçekten sevene birşey diyemem elbette..

Erkekler Ne Diyor 12

• yok zaten bu genellemedir.ama genelde de dikkat edin paralı erkeklerin çoğu çirkindir.

• rahat için

• Evlendikten sonra aşağı yukarı her erkek aynıdır. Olacaksa paralı olsun beni rahat ettirsin düşüncesi vardır.

• Cwvaplamak istemediğim bir soru. :)

• Yakışıklı ekreğin elinde koz çoktur ve rahattır ama çirkin bir erkek istediği birşeyin gerçek olması için yapılabilecek herşeyi yapmaya çalışır(herkes için geçerli değil) ve başarılı olduğunda bunu elinde tutmayı bilir. İnanmayabilirsiniz ama bu dilimiz var ya imkansızlıkların kilididir.

• çalışmak zor,para kazanmakta meşakkatli iştirde ondan...

• aklıma gelmişken;ev hanımlığının meslek olduğu tek yer türkiyedir...bizde kadına mesleğini sorsanız rahatlıkla ev hanımı der...bir yabancı ise boynunu bükerek şuan işsizim der..ev hanımlığı mesleğini icra etmenin en kolay yoluda tipi ne olursa olsun paralı erkeklerdir.yakışıklıda olursa baklava üzeri dondurma gibi olur...

• sorma abicim neşet baba modu.. İşin espirisidiydi:)öyle sevgilim olcana hiç olmasın beni ben olduğum için sevmeli yada hiç sevmemeli.

• iş te bu yaa :=) züper şimdi oldu

• öyle gızlar warmıya hooff bu gara talihim heç mi gülmeyecek:(

• ne bu karamsarlık arkadaşım ?

• parasından faydalanıp kafasına göre hoşlandığı erkeklerle beraber olmak için başka bi sebebi olabilirmiki...

• :=)

• Aynı duruma düşen erkek de çok fazla...Bülent ERSOY gerçeği var bu ülkenin..

• Parasız ve yakışlı bir sevgiliye sahibim, mutluyum, mutluyuz.

• kızların yorumu üstte yayınlıyorlar:)

• tipsiz yada tipli olması gerekmiyor , paralı olması kafi. bu kadınları anlamıyorujm , ask kavramı yokmu acaba hic bunlarda, olamaz.. çirkin

Yükleniyor...