ALLAH BENİM BELAMI VERSİN DAHA NE OLACAK BEKLİYORUM

Gizli Üye
Yemin ediyorum iğrenç bir tipim var nefret ediyorum aynalarla barışık değilim kaç kere aynalara vurdum kırdım . Bok gibi bir tipim var iğreniyorum kendimden ne konuştuğum kız oldu ne de sevgilim hiçbir şey topluluk içinde adam yerine konmuyor tipsizim diye ezik muamelesi görüyorum . Hiçbir kız dönüpte bakmıyor zoruma gidiyor allah beni niye böyle yarattı diyorum isyan ediyorum sürekli . Allah beni güzel yaratsaydı yakışıklı olsaydım boylu poslu isyanda etmezdim bişeyde yapmazdım ne güzel yaşardım şimdi yaratılışıma küfür edecek hale geldim . Boyum 1.70 ve dişlerim vs. herşeyim berbat iğrenç bir gülüşüm var hunharca gülen adam yeminle benden iyi gülüyor.
Güncellemeler
+1 yıl
Oksijen alıp verme israfsın diyolar dalgaya alınıyorum hep ben kendimi sevemiyorum sevmekte istemiyorum . Başkaları pek umrumda değil açıkcası ama ben çok kötü hissediyorum illa alkol sigara mı tüketiyim dertlerimi unutamıyorum .
ALLAH BENİM BELAMI VERSİN DAHA NE OLACAK BEKLİYORUM