Sevgilim kuzenlerimden kıskanıyor beni

Arkadaşlar benim sevgilim aşırı derecede kıskanç, bazen beni çok bunaltıyor. Geçen erkek kuzenimle çarşıda karşılaştım saat geç oldu diye arabayla... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Sana şu kadarını söyliym şuan şurda seni benden başkası daha iyi anlamaz. Benimkide kuzenlerimden bile kıskanıyor. Bir gün dayımın oğlu geldi işi varmış bizim buralarda uğradı yemek falan yemek için annemde evde yoktu. Ona yemek falan kattım tam o sırada napıyosun dedi benimki. Anlattım işte demediqini bırakmadı. Yok eve almışım kuzenimle evdeymişimde oymuş buymuş. Üstelik kuzenim evli. Bir de amcamın oğlu var aynı yaştayız. Dedemlere falan gideceqimiz zaman o varsa yollamıyor beni. Kaç kere kavga ettik. Anlattım aynı kandanız biz onunla naptıqını sanıyosun dediysemde anlamıyor. Kim olursa olsun napıym aynı kandansanız diyo. Böyle işte. Bi benimki sanırdım ama varmış benzerleride .d hiçbişey yapamazsın canım anlamaz. Bu konularda hiç geri adım atmıyor.

Soran beğendi
    • Demek yalniz degilim buna sevinimmi üzüleyimmi bilemedim.. (Yalniz degilim diye sevindim, ama senin icinde üzüldm) Ben seni sende beni anlariz... Benim kuzenimin haftaya nikahi var ya ona bile kizio, nikahtan sonra yemege gitcez AILECE ama.. Neymiss kuzenimin arkadaslarida orda olurmus diger kuzenlerimde orda olurmus benim isim yokmus orda.. Neyseki ikna etdim.. Üff bizim bu erkeklerden cektigimiz ne :S