KRAL PRENS FAKİR DİYETİ

Gizli Üye
Tülin şahinin kral prens fakir diyetini uygulayan var mı?ben başlamak istiyorum ama bir yerde diyet listesi şöyle:rnek bir menü ile başlayım önce aşağıda Tülin Şahinin uyguladığı örnek bir menü göreceğiz.

Sabah : ( 09.00)Bir tabak meyve salatası ( elma şeftali muz kiraz çilek kivi olabilir ) üzerine 2 kaşık light yoğurt

4 dilim kepekli çavdarlı light ekmek

Light peynir, light reçel, bal, 5 zeytin, 1 yumurta, çay ve portakal suyu

Öğlen ( 12.30)Sebzeli ve domates soslu makarna, 3 top diyet dondurma

Ara ( 15.30) : Light grisini, 1 elma

Akşam: Ton balıklı zeytinyağlı limonlu salata, 1 bardak meyve suyu, 1 dilim light ekmek

Akşamdan sonra eğer acıkırsam öğünü: 1 tabak meyve salatası light yogurt ile, veya 5 badem ve 1 bardak light süt

BİR YERDE İSE ŞÖYLE : 1 yumurta

4 dilim esmer ekmek

mevsim yeşillikleri

10 zeytin

2 dilim sevdiğiniz peynir

bal, pekmez ya da reçel

1 dilim pasta ya da tatlı ya da kurabiye

şekersiz çay

Öğlen yemeği sabah kahvaltısından sonra en önemli ikinci öğün. Tülin Şahin, Tülin Şahinle moda programında kendisinin nasıl 30 kilo verdiğini anlatıyor. Tülin Şahin diyetinde, kral-prens-fakir diye adlandırılan ana öğünlerle beraber 3'te ara öğün yapılması gerekiyor.

Tülin Şahin Diyeti – örnek ara öğün: 10:30

1. Seçenek şekersiz kahve + 3 kurabiye

2. Seçenek 1 meyve + yoğurt + badem

3. Seçenek 1 meyve + fındık

Öğle yemeğinde de gerçekten her canınız istediğini yiyebilirsiniz, önemli olan saat 13'ten önce yemek. Öğleden sonra yediğinizde kaloriler harcanamıyor ve kilo olarak depolanıyor. Vücudumuz bir makina gibi, ve yakıt için doğru besinlere ihtiyaç duyuyor. Fazlası ise vücutta yağ olarak depolanıyor.

BUNLARIN HANGİSİ DOĞRU HANGİSİNİ YAPMALIYIM?
KRAL PRENS FAKİR DİYETİ