Hep kötü rüyalar,kabuslar görüyorum. Bu rüyaların nedeni nedir?

smellofrain
En son ne zaman iyi bir rüya gördüm hatırlamıyorum.Son birkaç aydır hep kötü rüyalar, kabuslar görüyorum;cinayet,intihar,gizemli evler,işkence,ruhlar...Bir de kısa sürmüyor rüyadan rüyaya geçiyorum birbirleriyle bağlantılı oluyorlar böyle konulu,beklenmedik sonlu psikolojik filmler gibi..yazmaya başladım rahatlamak için bir de belki bir anlamı vardır diye düşünüyorum..Sizce bu rüyaların nedeni nedir hemen hemen her gün görüyorum ya da nasıl engel olabilirim bu duruma,yaşayan var mı? Her gün olumsuz hislrle uyanmaktan bıktım..
Hep kötü rüyalar,kabuslar görüyorum. Bu rüyaların nedeni nedir?