Aslan burcu kadını hangi burçlarla anlaşır?

Aslan burcuyum hangi burçlarla anlaşırım özellikle aşk konusunda?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Koç , ama ikinizde hükmetmeye eğilimlisiniz dikkat edinYengeç, tam bir dominant/resesif ilişki örneğiAslan , egonuzu ortak yönetebilirseniz, yoksa kan gövdeyi götürürİkizler, joker gibi bir çok burçla uyumludur, sırrı değişken yapısında gizliYay, yayın canlılığı aslanla uyumlu olur, oldukça güzel zamanlar geçirilebilirKova, kedinin merakına yenik düşmesi sonucu bir birliktelir olur ama küçük aslancık bu kovayla ne kadar oynamayı sürdürür bilemem, çünkü kova o an pek de kediyi değil, mesela kayan yıldızlara ne olur acaba diye düşünmektedir :p

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslan burcu gercekten zordur. Savurganlıgından dolayı zor anlaşırsın. zamanla savurganlıgından pişmanlık duyar. Ama sevgilisini korur

• Yani har vurup harman savururlar başlarda. Maddiyattan bahsediyorum.
      Aşk konusunda cidden başlarda önüne geleni sever. Zamanla oturur birşeyler ama dışarda gözü olma ihtimalini ancak onu deli gibi seven ve sıkmayan biri engeller

• lükse düşkündür demek istedi herhalde bir de kaliteli takılır.

• savurganlık?

• Eski bir kız arkadaşım tam bir aslandı; yükseleni de aslandı. Ben balık burcuyum ama yükselenm aslan. Yaş farkı yüzünden daha ileri gidemedik ama yaşananları ömür boyu unutmak imkansız.

• bende aslan burcu erkeğiyimikizler,terazi,balık,akrepiyi anlaştıklarımın arasındadamarına basılmadıkça herkesle iyi anlaşır aslan.ikizler ile aslanın cenazesinde her türlü insanı görebilir mişsin!öyle diyollaaa :)

• aslan - yayla iyi anlaşır. ben yayım ordan biliyorum

• Çok iyi : Yay ve Koç İyi : Başak, Terazi, İkizler ve YengeçKötü : Akrep, Kova, Boğa Ne iyi ne kötü : Balık ve Oğlak

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir Aslan kadını olarak ben de merak ettim.

• ikizler akrep kova bende aslan burcuyum ama bence ikizlerden uzak dur . aldatma eğilimliler.

• Yay ve koç en iyi anlaştığı burçlardır. :)

• bende aslan burcuyum merak ediyorumm

Yükleniyor...