Nasıl sevgili bulurum arkadaşlar?

Arkadaşlar kendime sevgili bulmam lazım bunu en kolay nasıl gerçekleşitirebilirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• komikdi..:)

• çin aslanı alırsa kızlar numarısını verır:)

Kızlar Ne Diyor 9

• Facede bir dünya aranan var

• işin zor..

• izmir.net e gir orda herkes sevgili ariyor artik ne kadar ciddi anlamdaysa

• karşıma ne çıkar bılemıyorum guzel bır resım yuklerler ondan sonra beğenmedım bır tıp çıkarsa hayal kırıklına gırerım

• böyle bi soru olamaz ya :))) mantığına hayranımm şuan :)) nasibin kısmetin nerdeyse o gelir seni bulur takma kafana

• ölme eşeğim ölmee

• eğer geç gelirse nasibi, onda da vardır bi hayır (:

• kızlarla önce arkadaş olmayı dene gerisi kolay

• esra erola git sevgili bulmakla kalmaz evlenirsin

• Sevgiliciye git.

• Ağzın laf yapsın.

• cüzi bi ücret karşılığında annem ve teyzemle birlikte hayırlı kısmet buluyoruz. ilgilenirsen hesap numaramı göndereyim.

Erkekler Ne Diyor 12

• sanaldan bulmak çok çok kolay 5dkkalık iş ama reelde istiyosan bi kız arkadaşına söyle o bulsun

• sen arama o seni bulsun boşver

• sevgili arıyorum diye as boynuna gez

• olur inş..hayırlısını iste.

• dışarıya cık ve ılk gordugun hatuna teklıf et,3 sanıye ıcınde konusmassa kabul etme sansı var... 5 sanıye boyunca konusmassa hemen kac; buyuk ıhtımal sevgılısı oldugu halde dusunuyordur

• burda arıyorsan boşuna arama :)

• onlar seni bulur

• ağzına bi kurşun kalem al, sokağa çık. ilk beğendiğinin yanına yaklaş. al bu kalemi bi tarafıma sok de. sokarsa senindir, sokmazsa bırak gitsin. dönersede bayıltana kadar döversin.

• Ağzının laf yapması,samimi olman önemli.Ama bu böyle sorularla yapabileceğin şeyler değil :)

• bir kızın numarasından önce begenisini kazanmalısn o sonra kendi nasılsa verecek numarasını istemene bile gerek kalmayacak:)

• Şöyle nasıl sevgili bulurum gibi sorulara her kullanıcının cevabı varken, düşünsel sorulara yani bir cümleden ne anlıyorsunuz anlamında ki sorulara cevap veremeyenler ! Size üzülüyorum.Facebook'tan birisini ekle ve ayarla bence.

• kızlar benden 4 yaş büyük bir kız var adı özge dünyanın en tatlı kızı diiyebilirim 22 yaşında ama 16 yaşlarında gösteriyor bana gülümseyerek bakıyor .sizce benden hoşlanmışmıdır ve aşkın yaşı olurmu cevremizdeki insanlar nasıl bakar.cok önemli eğer bu kızın kalbini çalamassam cok pişman olurum.aynı yerde çalışıyoruz ve orda en cok benimle konuşuyor sizce hoşlandığı icinmi.ama bende biraz pelteklik var sanırım az ama bazı kelimeleri hiç söleyemiyorum sizce sorun olurmu.nasıl bir ortamda ve ne söylemeliyim onu etkilemek icin?

Yükleniyor...