Pişman olsun istiyorum, peşimde köpek olsun anlasın hatalarını. Ne yapacağım?

dün artık son rakdeye geldim ve terkettim onu ama şimdiye kadar hep ayrılan da ben oldum , barışan da .yaptığı birçok hata varken kendini affettirmek için gönlümü almak için hiçbirşey yapmadı hep ben bi adım adım .söyledimde de hep ben bisiy yapmamadım etmedim.ona emek verdim sevgi verdim onu hayatıma aldığımdan beri kendi hayatımdan vazgeçtim ve yaptıklarımı da biliyorum ilk kez aşık olmak istedim ve onunla başladığımdan beri kendim olmakdan geçtim onu bir gram değiştiremedim .en son ki hoşçakal mesajıma karşılık ise sen beni sevdin ammenna ama sürekli kuruyosun beni boğuyosun sıkıyosun dedi.herşeyini engelledim benden uzakta başka şehirdi ama pişman olsun köpek gibi sürünsün istiyorum düşünceleriniz neler burada konu çok açıklanmasasa sorun onun ilgisizliği ve sorumsuzlu idi ve bunu üzerine belki benm çocukça davranışlarım olabilir ama insan hatasını anlamaz mı yada hi. af dilemez mi ben bu çocuk benden harçlık istediğinde yanındaydım.hadta oldu yurduna ilaç meyve suyu götürdüm ona burs buldum vs vs vs bunları ben bunları bunları yaptım demek için değil emek verdiğimi anlayın diye söylüyorum kekndi kendine pişman olup anlasın herşeyi değerimi ve benim onu sevdiğim gibi ona değer verdiğim gibi kimsenin bi gramını dahi de yapmayacağından eminim fikirleriniz önemli arkadaşlar lütfen yazın çok dertliyim ..:(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence daha çok beklersin.

• neden?

• Öncekileri Göster
    • :) o zamana bu size :) iyi hissettirdiğiniz için tekrar teşekkürler..:)

• Rica ederim, her zaman :))

Erkekler Ne Diyor 4

• bende arıyorum bulursan yaratıcı bir fikir bana da gönder lütfen...

• Unutmaya bak.

• unut arkadsım yoluna devam et kendine yazık etme

• unutmak tamam onun pişman olup sürünmesi önemli ...:( değerimi anlaması önemli onu kullanıp atanlar mı öğretecek illaki:(

• senın yapacagın pek bişey yok dedıgın gb umursamaz birisiyle onunla ugrasarak kendını yıpratırsın ama sunu da iyi bilki o senın ahını aldı ya bundan sonra yaşadıkca cok pisman olacaktır emin ol kimsenın yaptııgı kımsenın yanına kalmaz

• valla bir köpek dolanan var ama.. :-))

• köpek bile yapıyo bak onu sahibi elinden geleni yapmışsa onu beslemiş sevmişse ...

• Öncekileri Göster
    • onu bende yaparım hiç sorun değil ama o kaldıramaz o durumu düşün artık:P

• tercih senin.. doğru bildiğinden şaşma.
      şaşma ki yarın kendim ettim ,kendim buldum türküsünü söyleyebilesin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Severse arar umarım ama hiç öyle gözükmüyor

• arayamaz bana ulaşabileceği tek şey yaşadığım yere gelmesi arada 10 saat var herşeyi engelledim

• 4444 duası oku

• dalga geçmek için sebebin ne ?

• Öncekileri Göster
    • okurum bende.

• okumakta fayda var

• bu adam pısman olmaz.cunku adamda sevgı yok sevgı.

Yükleniyor...