Evdeki cin ile rüyada konuşmak

dün gece rüyamda bizim evde yaşadığını tahmin ettiğim bir cin ile konuştum.yalnız bana kendi cisminde değil bir insan cisminde gözüküyordu ve onun vasıtasıyla konusuyordu.adıda "mir" bu dostumun.sizinde böyle ilginç metafizik unsurlar içeren hikayeleriniz var mı?

Güncellemeler:
antican beni engellemişsin o yüzden sana yorum yapamıyorum :)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 9

• Cok fazla yedigim eti cinler rüyama girip benimle konusuyorlar

• sadece et yediğindemi oluyor bu.
      yoksa başka zamanlardada oluyormu ?

• Öncekileri Göster
    • rabbimin yolundayım inşallah :))

• Onun yolu iyide baska yollara girdiginide görüyorum buda hic iyi degil

• hasan karacadağın filmlerini çok izledin herhalde

• alakası yok :)

• var var ;)

• Evet çok oldu.. görünce onları ayılıp bayılıyordum ..in cin top oynadık oynuyoruz diyorum millete inanmıyorlar dalga geçtiğimi düşünüyorlar.

• Rüyamda Babamı kanatlı gördüm Resmen tavuk kanadı gibi uçtu ve gittiiki gün sonra babaaannem vefat etti

• aslında rüyalar pek cok şeyi haber veriyorlar.

• evet ürkütüücü

• ben geçen senle konuştum jully. inanmazsın..

• nasıl oldu bu.
      biraz bahsedermisin ?

• bişey olmadı la çay içen mi dedim..sen de yoh benim işim var galkam artık dedin gittin..hgjhfgh

• hay senın adfsfsdfa

• uyandıkca rüyanı yaz uyanır uyanmaz. ve rüyanda bilincli olursun büyük ihtimalle gördügün rüya bilincli rüya sana yaklasmaya calısırsa rahatsız olursan istedigin gibi rüyadan çıkabilirsin rüya senin oldugu için herşey senin emrinde git dersen gider uzaklas drsen uzaklasır bu benim rüyam ve gitmeni istiyorum demen yeterli veya uyanmak istiyoum demen yeterli.

• yok kötü birşey olmadı :))
      ama dediklerini anladım.
      zarar verilecek birşey gördüğümde ya ALLAH ya MUHAMMED ya ALİ dediğimde gidiyorlar

• Baloya filan gelme sen sakın

• ahahah neden yaa :))

• Öncekileri Göster
    • Canim jokeri baloya gidemez ;)

• Enee joker bu kadar kız var sen git mir'le konus :D

• Ohaa şaka dimi : /

• yok canım değil.

• sen ciddi misin?

• evet canım

• Öncekileri Göster
    • besmele cek gider korkun.

• tamam.
      tavsıyelerını dıkkata alıyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bi arkadaşımı ayakları ters uçarak odama girerken gördüm 2 gün sorna evine hırsız girdi

• ilginç

• Evdeki cin ile ruyada konusmak derken cinin evde olduqunu zaten ruyada gormuyormusun?

• yok evdede bazen varlıkarını hissediyorum

• Öncekileri Göster
    • rüyanda hissediyorsun onu.
      yani o olduğunu biliyorsun

• mesele wuki ruyada hiss ediyorsun :) ama onu hiss etmen fakt diyil aslinda bunuda soyliyim haydi hayirlisi :)

• Neler konuştn ?

• tam olarak içeriğini anımsayamıyorum

• Anladm

• evin salonunda duvar köşesinde sürekli orda duruyor ama konuşmuyor ne olduğu belirsiz sadece koca bir kafadan ibaret gibi gövdesi yok elleri yok ama bir yüzü var hep benimle ilgileniyor bana bakıyor bazen dehşete kapılıyorum şuanda gözü üzerimde

• korkmuyormusun

• Diyosun

• Allahım sen aklıma mukayet ol.. :/

Yükleniyor...