Sevgilim beni sinir ediyor. Erkekler siz niye böyle tuhaf varlıklarsınız acaba??

Gizli Üye
Ben her dk konuşmak istiyorum sürekli mesaj ataın istiyorum ama yooook nerdeeee odun öküzün teki işte çok sinir oluyorum neden siz erkekler böylesiniz acaba? tek istedigimiz ilgi ya çok mu. bıktık futbolunuzdan da erkek arkadaşlarınızla buluşmanızdan da of bee
Sevgilim beni sinir ediyor. Erkekler siz niye böyle tuhaf varlıklarsınız acaba??