Saçımı doğal yollardan nasıl maşalı gibi dalgalı yapabilirim?

Saçlarım nerdeyse belime kadar uzanıyor. Normal hali düz ama artık pres yapmaktan normal hali kırçıllı kırçıllı görünüyor.. Dalgalı görünmesini istiyorum uçlarına maşa yapmış gbi mesela.. Doğal yollardan saçıma zarar vermeyip, kırmayacak, yakmayacak bir yönteminiz varsa söyler misiniz lütfen?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kese kağıtlarıyla. Gazete de olur.Şu videoyu izle. link Ayrıca aklında bulunsun Michelle Phan çok tatlı bir youtube gurusudur. Diğer videolarına mutlaka bak bu şeker hatunun! :D

• cok sirin keske saclarim okadar uzun olsa da yapabilsem ;))
      buarada gazete yas sacla birlesince bolunebilir kese kagidi daha iyi bi secenek sanirim

• Öncekileri Göster
    • tabiki, yüksek dereceli maşalardan çok daha iyidir

• bişey dicem yaa benm saçlarım düz değil tam yapsam olurmu ama yıkayınca düz oluyo ıslakken düz oluyo yani olurmu

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayyy. Ne işin olur ya, ben senin saçlarını düz seviyorum ama. Bırak öyle kalsın :)

• Aranızda bir ilişki mi var :D

• Yoo. Tanımam etmem. Resmini bile görmedim arkadaşın ama ben düz saç severim. Ondan dedim :)

• saçlarınızı yıkadıktan sonra, biraz kuruladıktan sonra sanki bigudiye sarıyor gibi sarın ve o şekilde kurumasını sağlayın, ama vaktiniz olmalı bu işlem için ve çok uzun süreli olmaz, kalıcı olmaz maalesef

Kızlar Ne Diyor 7

• saçını yıkadıktan sonra küçük tutamlara bölüp parmağınla sararak topuz şekline getir tokayla tuttur sprey le sabitleştir

• hımm saçımı kurutmıcak mıyım ?

• Öncekileri Göster
    • hım peki teşekkrler

• :))

• Saçlarını banyodan sonra örebilirsin mesela saçlarının kalınlıgına göre 4-5 tane örgü yapabilirsin açtıgında çok güzel duruyor en doğal yöntem bu sanırım sprey falan kullanmanada gerek yok.Ben bir çok kere yaptım ve çok hoş olmuştu.Umarım sende beğenirsin :)

• düzelstiriciyle yapıyorum ben cok doğal dalgalı oluyor masa cok düğünlük oluyor .

• öyle ama çok kırılıyo saçlarım o yzden yapmıyorum ben presle.

• benim ablamın saçları çok düzdür ama o duştan çıkdıktan sonra saç kremi yapıp ardından joley yapıyor. sonra tepeden topuz yaparak topluyor. sabah kalkınca da çok güzel duruyo. dene bence bunu

• joley ne ya :D

• dalgalandırmak istediğin yere kadar tutam tutam parmağına dola o şekilde tokayla tuttur. Sonra fön makinasını tut kıvırdığın yerlere. İstersen biraz sprey kullanabilirsin. En doğalı bu şekilde oluyo valla..

• evet güzel fikre benziyoo denicem

• bigudi kullan :)

• buguduleri kullanabilirsin bence. sar dustan sonra sabah acarsin

Yükleniyor...