Saçımı doğal yollardan nasıl maşalı gibi dalgalı yapabilirim?

Saçlarım nerdeyse belime kadar uzanıyor. Normal hali düz ama artık pres yapmaktan normal hali kırçıllı kırçıllı görünüyor.. Dalgalı görünmesini istiyorum uçlarına maşa yapmış gbi mesela.. Doğal yollardan saçıma zarar vermeyip, kırmayacak, yakmayacak bir yönteminiz varsa söyler misiniz lütfen?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kese kağıtlarıyla. Gazete de olur.

Şu videoyu izle. link Ayrıca aklında bulunsun Michelle Phan çok tatlı bir youtube gurusudur. Diğer videolarına mutlaka bak bu şeker hatunun! :D

• bişey dicem yaa benm saçlarım düz değil tam yapsam olurmu ama yıkayınca düz oluyo ıslakken düz oluyo yani olurmu

• tabiki, yüksek dereceli maşalardan çok daha iyidir

• saçlar kırılmazda bu sekılde hem

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• saçlarınızı yıkadıktan sonra, biraz kuruladıktan sonra sanki bigudiye sarıyor gibi sarın ve o şekilde kurumasını sağlayın, ama vaktiniz olmalı bu işlem için ve çok uzun süreli olmaz, kalıcı olmaz maalesef

• Ayyy. Ne işin olur ya, ben senin saçlarını düz seviyorum ama. Bırak öyle kalsın :)

• Yoo. Tanımam etmem. Resmini bile görmedim arkadaşın ama ben düz saç severim. Ondan dedim :)

• Aranızda bir ilişki mi var :D

Kızlar Ne Diyor 7

• dalgalandırmak istediğin yere kadar tutam tutam parmağına dola o şekilde tokayla tuttur. Sonra fön makinasını tut kıvırdığın yerlere. İstersen biraz sprey kullanabilirsin. En doğalı bu şekilde oluyo valla..

• evet güzel fikre benziyoo denicem

• benim ablamın saçları çok düzdür ama o duştan çıkdıktan sonra saç kremi yapıp ardından joley yapıyor. sonra tepeden topuz yaparak topluyor. sabah kalkınca da çok güzel duruyo. dene bence bunu

• joley ne ya :D

• düzelstiriciyle yapıyorum ben cok doğal dalgalı oluyor masa cok düğünlük oluyor .

• öyle ama çok kırılıyo saçlarım o yzden yapmıyorum ben presle.

• bigudi kullan :)

• buguduleri kullanabilirsin bence. sar dustan sonra sabah acarsin

• Saçlarını banyodan sonra örebilirsin mesela saçlarının kalınlıgına göre 4-5 tane örgü yapabilirsin açtıgında çok güzel duruyor en doğal yöntem bu sanırım sprey falan kullanmanada gerek yok.Ben bir çok kere yaptım ve çok hoş olmuştu.Umarım sende beğenirsin :)

• saçını yıkadıktan sonra küçük tutamlara bölüp parmağınla sararak topuz şekline getir tokayla tuttur sprey le sabitleştir

• :))

• hım peki teşekkrler

• çok az kurut sadece suyunu alacak kadar nemli kalsın

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...