Ahmet Kaya anısına yapılan Bir Eksiğiz albümü hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Ahmet kayayı anmak için yapılan bu albüm hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ? Aylin Aslım – İçimde Ölen BiriAynur – Kaçakçı KurbanVedat Yıldırım – Cinayet SaatiBülent Ortaçgil – MahurBüyük Ev Ablukada – Katlime FermanCem Adrian – YakamozGece Yolcuları – Kendine İyi BakGripin & Küçük İskender – Ayrılığın HediyesiHakan Vreskala – Kum GibiHalil Sezai – Başım BeladaHarun Tekin – Beni VurHayko Cepkin – Memleket HasretiLeman Sam & Ahmet Kaya – KorkarımMehmet Erdem – Hep SonradanMoğollar – Metris’in ÖnündeNiyazi Koyuncu & Okan Bayülgen – Doruklara SevdalandımRedd – SorgucularSezen Aksu – AğladıkçaTeoman – Acılara TutunmakYaşar Kurt – Kaçak ve AnneYavuz Bingöl & Öykü Gürman – MerhabaZuhal Olcay – Yalan da OlsaCeza & Ahmet Kaya – Yazıtlar & Gayrı Gider Oldum

Güncellemeler:
link Burdan dinleyebilirsiniz Albümü

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yine göz boyamak, "aman ne güzel demokratikleşiyoruz, ne de güzel geçmişimizle yüzleşiyoruz" havası yaratmak için yapılan gereksiz işlerden birisi daha... Yeni şarkılar üretmek varken, dönüp dolaşıp Ahmet Kaya şarkılarını yeniden yorumlamak sıkmıyor mu? Daha önce de böyle bir albüm yapıldı ve fazlasıyla yeterliydi.Hem bu albümdeki insanlar 1999'da ne yapıyordu? Ahmet Kaya linç edilirken kaçı tepki vermişti? Sezen Aksu neyse, kayıp aileleriyle ilgili, ülkesine duyarlı, aydın bir sanatçıydı da Okan Bayülgen Zaga'sında bunu ağzına almış mıydı mesela? Hayko Cepkin, Ceza, Halil Sezai, Öykü Gürman, Mehmet Erdem ne yahu? Bunlar sanatçı değil ki, şöhret peşindeki piyasa şarkıcıları. Ben almayım bu albümü

• EİC için sağol

O kadar kötü isimler var ki, albümü dinleme gereği bile duymadım. Ahmet Kaya'yı kendisinden dinlemek yeterli

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahmet Kaya yeri ve sesi doldurulamayacak bir insan.Bir yıldızı yok ettiler.Ama şarkılarına sahip çıkılması çok büyük bir adım.

• Farklı olmuş çok beğendim kum gibi özellikle çok iyi

• güzel ama Ahmet Kayanın söyleyişi çok daha farklı

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakan vreskala- kum gibi. hariç diğerleri rezalet

• Çıkacağını çalışmaları duymuştum da çıktığını bilmiyordum. Dinler güncellerim yorumumu inşallah.

• yok be kardeşim hiçbiri tutmaz rahmetlinin yerini. sesi çok iyiydi.

• Bencede adamın kemiklerini sızlattılar rezalet hepsi

• bazıları gercekten guzelım sarkıların ıcıne ettiler

• Hergün en az 15 20 şarkısını dinlerim Ahmet kayanın hepsinide dinledim alel acele olmuş bara cıkan sanatcılar başkalarının şarkısını söylerya alakasız müzik alakasız yorumla aslına göre aynı öyle olmuş heleki Halil Sezai gibi birinin Ahmet kaya seslendirmesi teklif etmesi cok büyük hata

• Katılıyorum sana dostum büyük kepazelik biri bunlara demedimi acaba siz ne yaptınız bu ne böyle diye

Yükleniyor...