Zenci örgüsü saçlar hakkında. Zahmeti var mıdır?

saçımı zenci örgüsü yaptırmayı düşünüyorum ama karar veremedım. tecrubesı olan daha önce yaptıran varsa fikir verebılırsenız çok sevınırım.zahmetı varmıdır ? her saç tipi*ne uyar mı ?

Güncellemeler:
bir olumlu cevap yok ben de vazgectim o yuzden arkadaşlar fikirleriniz için teşekkür ler :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sonrasında kısacık kestirmen gerek saçlarını hatta sıfıra vurdurman gerek

• Zenci örgüsünde öyle birşey yok. O dediğin rasta için geçerli

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 13

• Valla ben yaptırıcam. Saçlarım çok uzun sürekli uğraşmaktan sıkıldım. bir iki ay örgülü kalmasını istiyorum ve çokta seviyorum :))

• Ben de düşünüyorum yaptırmayı.. Zevkler ve renkler tartışılmaz elbette.. Ben hoşuna gidenlerdenim.. :)) Ankara'da yaptıracak bir yer buldum ama emin değilim.. Ancak İstanbulda sağlam 1-2 kişi kesinlikle önerebilirim.. Artı olarak bu işlemde saça kesinlikle zarar gelmiyor.. İşi bilen kişi kimyasal hiç bir madde kullanmıyor.. Sadece çok seyrek durmaması için ek saç kullanıyor.. Sentetik veya gerçek saç.. Sana kalmış.. Diplerden uzamaya başlayıp da görüntü bozulunca aynı yere gidip açtırıyorsun ve eski saçlarına tekrar kavuşuyorsun.. Saç kazıma işlemi diye bir şey söz konusu değil.. O işlem rastaya özel.. :))

• ivrencccc :D

• rasta mı :D

• rasta bunun bı turu ama sacımı yaktırmıcam ole ordurucem sadece ama vazgecdım ztn

• Bana göre çok kötü bir saç modeli.

• Olabılır neden olmasn

• ya saçlarını dalgalı dalgalı salık kullanmak varken o fikrin amacı ne söyle banaaa.kullanma ya bırak Allah aşkına.görünüşünü itici ve kirliymiş gibi gelıyo bana.tabi fikrine saygım sonsuz bebeğiim

• Çin işkencesi

• iğrenç ötesi

• İşkence.

• kullanilmaz hale gelecek saclarin.

• bi dahaki sefere artık ):

• Saçların kullanılmaz hale gelecek.

• tamam ya vazgecdımm :S

• bi dahaki sefere artık ):

• yaptırma.

• bana ıtıcı gelıyo

tabı tercıh senın senı bı gorelım ona gore kararımızı verelım?

• nıye kı ? temmuzda fılmındekı kız a çok yakışmış aklınıza hemen zencıler gelmesın

Yükleniyor...