Sorum erkeklere; Seven bir erkek neden sevmiyormuş gibi yapar?

Gizli Üye
Bu şahıs ile 4 ay kadar önce kursta tanıştık. Genel bilgiler ; ben 18 yaşındayım o 23 yaşında. Bir çok ortak yanımız var.. Örnek; doğum günümüz. Hikaye şudur ; ben duygularımın bir karşılığı olduğundan emindim, hala da eminim.. Ve dayanamadım saf gibi gittim buna ondan hoşlandığımı söyledim. Kırmamaya çalışarak olmaz dedi. Bu konuşma olmadı farzedelim dedi, tamam dedim. Ve dediği gibi hiç olmamış gibi farzetti. Madem olmaz diyorsun davranışlarına çeki düzen ver arkadaş. Aynı yakın davranışlara devam, sınıfta sadece benimle muhabbet ediyor, girdiğinde direk bana dönüp göz kırpıp naber diyor, moralim bozuk olduğunda hemen farkediyor ve soruyor, üstüne keyfim yerine gelsin diye komiklikler yapıyor vb. Ben yine dayanamayıp bana boş yere yakın davranma iyi davranışlarını yanlış anlıyorum dedim. Yanlış anlayacağını düşünmemiştim dedi. Bir hafta uzak davranmaya çalıştı ikinci hafta yine aynı devam.. En son böyle olmuyor kursu bırakma pahasına da olsa senden uzaklaşmam lazım dedim, kursu bırakma diye ısrar etti. Derste yüzyüze konuruşuruz dedik ve derse yanında bir kızla geldi (kız facede kankili konuştuğu bir kız ama sevgili gibi davranmaya çalıştılar) mümkün olduğu kadar kıskanmamış gibi yaptım kızla muhabbet bile ettim (ki çok sempatik bir kız :D ) neyse derste de az buz konuştuk aynı konuyu başkalarına çaktırmadan yine aynısını dedi, kursu bırakma (çok başarılıymışım, sene sonu şenliklerinde sahneye çıkacakmışım-gitar kursu). O gün mesaj attım "bir şeyler yapmak istiyorum. Neden bir şansım olmasın ki ? Neden tam ben bütün cesaretimi topladığımda bir şeyler oluyor ve hiçbir şey olmuyor ? Diye "bunu konuşmadık mı ? Olmaz. " dedi. Bu konuşmadan sonra bir derse gitmedim, sonra kendime geldim 'ben bu kursa başlarken o yoktu sadece gitarım vardı ve gitarı ondan daha çok seviyorum' diyerek bugün kursa gittim. Naber nasılsın dışında konuşmadık, ama ben tam onun karşısın da gitar çalarken (doğru çaldığımdan emin olmak için kafamı eğip ellerime bakarken) kafasını eğip gözlerime baktığını farkettim. Bakmasam da görüyordum sonuçta o şekilde durdu bir süre. En son dayanamayıp bende baktım, derken yanlış çaldım... Bakışlar, dikkatler dağıldı... Ders boyunca baktı ve bende hiç gözlerimi kaçırmadım, o da kaçırmadı... Bunun dışında da hiçbir şey yok...Artık yaptığı hiçbir şeye anlam veremiyorum. Ne düşüneceğimi bilemiyorum. Yaptığı her şey aklımı daha da karıştırıyor...

Uzun oldu ama umarım okur ve bana biraz akıl verirsiniz :)
Sorum erkeklere; Seven bir erkek neden sevmiyormuş gibi yapar?