• Sor
  • Bence

Of annem sinir etti beni :(

Annem bugün beni sinir etti of :( Benim daha hiç sevgilim olmadı annemle bugün sevgiliden konuşuyoduk benimde sevgilimin olmasının zamanı geldi artık :D neyse anneme bence sevgililerin giyimine karışması hiç güzel birşey değil dedim yani annem bana izin veriyorsa sevgilimin ne haddine öyle değil mi annemde hemen olur mu seven erkek giyimine karışır falan dedi ben çok sinir oldum off benim giyimime kimse karışamaz annem karışmıyor annemden başka kimse karışamaz sinir oldum annem bana öyle bir erkek yok diyor ama inat oldu :D anneme inat kendime öyle bir sevgili bulcam :P yani vardır dimi öyle sevgililer ? :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Oyle olup olmayacagini bilmedigin seyler icin hem anneni uzuyorsun.hem de kendini.Oyleleri var hic karismaz.oylesi var corabinin rengine bile karisir.oylesi de var.karisinin daha da kisa giymesini ister.konusursun onceden secdiyin kisiyle bu konuyu olur biter.takma kafani oyle sorulara.

• gerçekten çok güzel bir cevaptı çok teşekkür ederim en iyi cevap yaptım cevabını :)

• Öncekileri Göster
    • teşekkürrler canım birbirinizi seviyosanız ve onu öyle kabul etmişsen sorun yok zaten :) :)

• Tesekkurler.canim:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla ben hiç karışmadım karışmam da şahsen..

• kadin dedigin esi icin giyinir esi icin suslenir

• Karışmanın bir anlamı yok.Çevreye göre insanlara göre değişiyor -Tutucu bir yerdeysen'

• evet doğru mesela küçük bir yerde oturuyoruz burası biraz tutucu ama buraya göre en açık giyinen yine benim :D

• Kafana göre işte. İnsan kendi özgürlüklerini kısıtlamamalı.

• Vardır seni hiç iplemez :)

• iplemez derken ?

• Öncekileri Göster
    • Ozaman deneyimli olsun :D

• O zaman ilki olmazsın.Bu da senin için problem değilse en güzeli olgun insanların bir arada olması bence.Ergen tripleri bitsin artık

• Kızım sevgili dediğin nedir, yenir mi içilirmi , alıp kenara mı koyucaksın , boşver bu işleri , hayatın tadına bak, hayat tadından yinmez zaten, ama tek bir şartla kabul ederim bak , sevgilinle bu hayatı birlikte yicenkseniz kabul ozaman :) , mum gibi durcaksa yanımda zırt pırt sevgilim naber dicekse olmazz :D

• Ama çok seversen hep yanında olmak istersin onun :) çok gzl bir duygu bu

• Ne güzel , haklısın sende, içim kıpır kıpır oldu bak , hadi kelebek olup uçalım :D

• :D D: bu iyidi

• varsa da ben öyle erkeğin ta mina mina ee ee waka waka ee ee

• düzgün konuş

• :D

• kılıbık erkekten çabuk sıkılırsın bence. anne sözü dinle git herşeyine karışçak birini bul.

• allah korusun :D

• annen sert erkeh seviyo demeggi

• eed galiba :D

• değil giyimine markasına bile karışır. :)

• komik olduğunu mu zannediyosun ?

• hayır karşımda bir insan var zannediyorum.

• susar mısın ?

• var ablası var sana hemen bı model üretiriz sunta,mdf,poli carbon,sukontrası gibi malzemelerden istenilen ölçüde hazırlanıp elden teslim edilir yaniii :D

• takılalım o zaman :D

• ya buraya xper için gelmeyin allah aşkına

• ciddiyim :D

• evet geniş ve karaktersiz adamlar vardır hani şu recep ivedik 3 teydi galiba karate hocası bir kamyon küfür yiyip sinirlenmiyodu öyle birini bulursan olabilir.Ama ondanda adam olurmu bilinmez.Adam gibi giyineceksin.Açık seçik giyinip elalemin erkeklerinin dikkatlerini çekmenin anlamı ne ?Hayırdır motormusun benimmi ? benle bir ilişkin varsa sadece benim için giyinirsin.Güzel görünmen bakımlı görünmen gereken tek kişi benimdir.Bende şu elbiseyi giymicen diyosam giyemessin tamammı ? Yok ille giyecem diyosan doğğru sanayiye.Sadece bana güzel görünebilirsin herkeze güzel görünecem diyosan başka kapıya.Dünyada kızmı yok.Kafa yapısını düzelticem diye uğraşamam.Başka kısmet bakarım kendime

• İşte asla senin gibi biriyle çıkmicam :D :D

• Öncekileri Göster
    • Ne alakası var bunun muhafazakarlıkla ? Neyse anlamamak için kendini şartlandırmışsın umarım bu durum ilerde değişir.İyi geceler

• iyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 5

• annene inat mı ? :D

• evet :D

• seni kıskanmayan giyimine karısmayan erkekten kork sen öyle şey mi olurmus ya

• neden ki ?

• Öncekileri Göster
    • Aynen pembe

• İşte ben yanında rahat olduğum bir sevgili istiyorum yani benim şortuma karışamaz o :D

• var

• yorum yapmasanda olurdu .s

• Kendimi bilen biriyim.Nerede ne giyileceginin farkindayim.Uygun giyindigimi dusunuyorsam bana karismasina izin vermem.Zaten yerine gore giyindigin surece hicbir erkekte karismaz.

• Dışarı çık ve bul

Yükleniyor...