• Sor
  • Bence

Çok mutsuzum ilişkilerim neden kısa sürüyor?

erkekler aşık olunca ve bu aşk bitince çekip gidiyor...uzun bir ilişki istiyorum çokk yıprandım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ilişkinse sorun sende değil ilişkilerinse sorun sende

• ?anlamadım

Erkekler Ne Diyor 12

• kımseye hakettıgınden fazlasını vermıyeceksın herseyı bırden tüketınce ayrılıkta bırden oluyor sen bır adım atınca oda bır adım atmalı

• anladım:)

• kendini sorgula ve empati kur , sevgilimden he bunu istemişimdir.

• cok cok yüzeysel takılıyorsundur

• nasıl yanii

• asık olursun eyvallah ama kişilik yapına uymuyorsa sen gğney kutbu o kuzey kutbuysa olası sonuc bitmesidir

• ne sacmalamsı ben o anlamda soylemedım kı mutlu ederım senı sevgı anlamında

• çok komiksin:))sanal

• tskur ettım ıltıfat ettın

• gel ben seni memnun ederım

• saçmalama aklın neye çalışıyor seninn ..

• illede biriyle olmanmı gerekıyo bıraz kendı halınde yasa yanı ben de senın gb yasadım ıyı gecmedı en ıyısı hıc kımseyı sevmemek en ıyısı bu en azından daha rahatsın şimdi biriyle olsan ara sıra arayaqcaksın da ara sıra bulusacaksın o kadar ısının arasında onu düşündüğünü belırtmek ıcın arayacaksın hedıye falan bırsuru iş sıkıcı yanı

• uzun ilişki istiyorsan sağlam birsini bulacaksın anlaşılan daha yaşın ufak biraz büyü ve ciddi ilişkiler peşinde dur lise aşkları tabiki dediğin gibidir önüne geçemezsin

• bn üniversiteye gidiyom bi kere

• tamam nereye gidersen git sorun o değil sorun senin adam akıllı birisini bulamamandan kaynaklanıyor her önüne gelene gönül verme az otur bi adam akıllı konuş bakalım onu tanı ondan sonra iişkiye başla yarı yolsa kalmaman için bu bir başlangıç bir insan gerçek dostu bile bulması için 3 şeyi onunla yapması lazım aynı yerde yemek içmek aynı anda bir yeri seyehat etmek ve birşeyler paylaşmanız gerekir nerde öyle 3 kuruşa 5 köfte herkez istediğini bulamıyor malesef

• DEĞER VERMEMEYİ ÖĞRENİRSEN MUTLU OLURSUN

• değer vermeyince kullanmış gbi olunmaz mı?

• olmaz ilişkini o sevidede sürdür değer verirsen bu hale gelirsin devir öyle devir oldu

• dinlenmek için kendine zaman ver..sakin kafayla olanları düşün hataların varsa düzelt..boşluga ihtiyacın var bir süre..

• anlıyorumm kendimi dinleyice düzelecek mi herşey

• daha saglam adımlar atarsın...ara vermeden yaşadıgın için yıpranıyorsun...bazen yalnız kalmak insana iyi geliyor...düzelecek göreceksin.

• onu herkes istiyor emin ol,biz sizden,sizde bizden şikayetçiniz belliki...

• O zaman sen de sana aşık olanı değil de, seni seveni tercih et.

• ah bir bulsam:((

• O zaman bir insanı tanımadan ilişkiye başlama, ilk önce tanı ve sonra da birşeylere başla.

• anladımmm

• Benim de hep kısa sürüyor bende anlamıyorum valla :)

Kızlar Ne Diyor 2

• uzun ılıskı ıstıyorsan kaypak adam bulmucaksın olay burda bıtıyor

• Aşık olunca değil de sen fazla değer verince kaçıyorlardır..Aşık olan adam kaçmaz yoksa.. Aynı şeyi bende yaşıyorum.. link şu yazıda güzel açıklanmış bu durumun sebepleri..çok doğru tespitler var..Oku bence..

Yükleniyor...