Aşk büyüsü var mıdır?

hiç karşılıksız aşkta büyü yaptırdınız mı ? internette bir çok büyü var yaptırdıysanız bi faydası varmı ? büyü tutuyormu ? veya bildiğiniz bir yöntem varmı ? karşınızdaki kişiden sonuç almak için ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• büyü diye bşy var ama yapılması çok büyük günah. büyü ve sihir var ama herkes yapamaz bunu belki de bugün dünyada yapabilen insan sayısı 4 veya 5 i geçmez. parayla aşk büyüsü yapanlara kısmet açtıranlara ve bu kişiler özellikle nette bulduğunuz büyücülerse asla ve asla güvenmeyin. bunlar insanın ruh sağlığını bozar.zaten bi kadını kendinize büyüyle aşık edecek kadar kendinize güvensizseniz hiç uğraşmayın.

Kızlar Ne Diyor 12

• Allah lanet ediyor iki yerde de yurdu yok

• tutmuyor tutmasın yazık değil mi o insana azıcık bile vicdan gurur yok mu

• Büyü yapan da yaptıranda bögüre bögüre can verirmiş...!

• dualar dururken büyüle ne isin olabilirki?günah

• ben büyüye inanamıyorum..biri üfelyince benim düsüncelerim nasıl değisicek ki...

• Kullandığın bir eşyanla rsminle sac telinle mendilinle değişicek

• işte o nasıl oluyo benim aklım almıyo..

• bende bu sanssızlık varken oyle bısey yapsam byu ters teper :)saçmalık bunlar

• büyü yaptıranın ahirette nasibi olmaz açarsın ellerini edersin duanı gerisi Allah'a kalmış hayırlısını dilemek lazım hayırsızsa üzücekse gelse nolur?

• var çok günah, ben vakti zamanında denemiştim büyü ters tepmişti ve ardından başıma bir sürü müsibet geldi, çok pişman oldum, çok tövbe ettim sakın bulaşma öyle işlere Allah'ın takdiri her şey unutma

• Buyu yapcak bırı bana agzını burnunu dagıtırım. İşe yarasın yaramasın.

• Annem ve teyzelerim genç kızken bir büyü kitabı bulmuşlar ve hemen uygulamaya geçmişler. Büyü göya bağlama büyüsü. İşlemi bitirmişler ve 5 dakika sonra annemin sevgilisi arayıp ayrılmak istediğini söylemiş. Büyü ters tepmiş lem :((8

• sacmalık

• valla büyülere karşı sirke suyu diyorum duşunun durulama suyuna koy rahat et biri yapar falan:-p

Erkekler Ne Diyor 6

• en büyük günahlardan biridir.büyünün kesin tutacagının bi garantisi yoktur.ama cehennem garantidir.Büyü yaptıracak kadar aciz hissediyorsan kendini Allaha yalvar yakar.Boş dönmezsin.Hakkında hayırlısı neyse o karar versin.

• büyü var ama yapan kim bilemiyorum

• herşeyin bir usulü vardır.büyülerin de öyle ama asla asla asla asla ... tavsiye etmem.büyü yapanda yaptıranın da sonu hüsrandır bilesin kardeş.aşk ,saflıgı ile güzeldir.büyü ile değil

• peki bu büyülerden şöle olanı da var yatsı namzından sonra dua var o büyü sayılmaz demi ?

• kardeş o işlere bulaşma.lakin onlar üç harfilerle olabilen şeylerdir.başına birşey gelirse kurtulamazsın.sag solda okudugun yazılarla önüne gelen yapamaz..vazgeç ..tavsiyem ! vaçgeç ki dünyan da ahiretin de yanmasın !

• eyvallah kardeşim çok güzel yorumlamışsın saolasın :)

• Büyü mü,boşverin bu işleri.

• yaptığın dkka sana cehennmde ek kontejyan açarlar :D

• büyü yapana yanında promosyon 3 adet cinde geliyor biliyorsun değil mi

• senden duydum :D

• Öncekileri Göster
    • harbidenmi ya ?

• doğaya normal olmayan yollardan müdale edeceksin ve hiçbirşey olmamış gibi devam edeceksin öylemi ? sence bir yaptırımı olmaz mı?lütfen aptal olma !

Yükleniyor...