'Benim için değerlisin.' Bazı sözler sevdiğini gösterir mi?

'Sen benim için değerlisin' diyen bir erkek için değer kelimesi ne ifade eder?..Yani seni sevmiyorum ama değerlisin mi demek...Yoksa seni çok... Daha Fazla

Güncellemeler:
yatakdayız..sevişmenin sonrası..sohbet ediyoruz...bana sen benim için çok değerlisin dedi...yani burda söylenen bi sözdü..sizce ne anlamdadır..
sözlere güvenme...yalan olabilir...yatmasına güvenme seni kullanıyor olabilir...ee neye güveneceğim...sonuçta evlensek bile..benden iyisini bulamayacağından evlenmişde olabilir..ya siz erkekler bana bi anlatsanıza..sevdiğiniz kıza ne yapıyorsunuzda sevdiğinize emin olsun..

En İyi Erkek Görüşü

• :))) "yani seni sevmiyorum ama değerlisinmi demek...yoksa seni çok seviyorum bu yüzden değerlisinmi demek..." ben bu sorudan abartılı bi karamsarlık hissediyorum. Bence bir çoğumuzun yaptığı hata duygularımızı kelimelere hapsetmek. Biri senin için "değerli" olduğunu söyler. Bu belki bu biri "seni seviyorum" diyen kişiden daha çok seviyordur seni, yada "sana aşığım" diye başka birinden daha çok aşıktır sana. Yada başka biri seni sevdiğini yada sana aşık olduğunu söyler ama kalbinde en ufak bir kıpırdanma bile yoktur. Bazen biri tanırsın sana en güzel sözleri söyler, gözlerine baktığın zaman ne kadar mutlu olduğunu hissedersin ama bi dikkat edersinki seni kazanabilmek için hiçbir çaba sarfetmez. Bazende tam tersi olur biri senin için her türlü çabayı gösterir her türlü fedakarlıkta bulunur ama sen onu farkedemezsin bile. Şimda sana soruyorum seni sevdiğini söylemesi mi daha önemli sence yoksa gerçekten sevmesi mi?

Soran beğendi
    • teşekkür ederim..bu güzel fikirlerin için...:)) acayip yardımcı oldun..

• Öncekileri Göster
    • ee bizde boş konuşmuyoruz demi =D

• :) güven sende haklısın..