'Benim için değerlisin.' Bazı sözler sevdiğini gösterir mi?

'Sen benim için değerlisin' diyen bir erkek için değer kelimesi ne ifade eder?..Yani seni sevmiyorum ama değerlisin mi demek...Yoksa seni çok seviyorum bu yüzden değerlisin mi demek...Siz kime benim için değerlisin dersiniz..?

Güncellemeler:
yatakdayız..sevişmenin sonrası..sohbet ediyoruz...bana sen benim için çok değerlisin dedi...yani burda söylenen bi sözdü..sizce ne anlamdadır..
sözlere güvenme...yalan olabilir...yatmasına güvenme seni kullanıyor olabilir...ee neye güveneceğim...sonuçta evlensek bile..benden iyisini bulamayacağından evlenmişde olabilir..ya siz erkekler bana bi anlatsanıza..sevdiğiniz kıza ne yapıyorsunuzda sevdiğinize emin olsun..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• :))) "yani seni sevmiyorum ama değerlisinmi demek...yoksa seni çok seviyorum bu yüzden değerlisinmi demek..." ben bu sorudan abartılı bi karamsarlık hissediyorum. Bence bir çoğumuzun yaptığı hata duygularımızı kelimelere hapsetmek. Biri senin için "değerli" olduğunu söyler. Bu belki bu biri "seni seviyorum" diyen kişiden daha çok seviyordur seni, yada "sana aşığım" diye başka birinden daha çok aşıktır sana. Yada başka biri seni sevdiğini yada sana aşık olduğunu söyler ama kalbinde en ufak bir kıpırdanma bile yoktur. Bazen biri tanırsın sana en güzel sözleri söyler, gözlerine baktığın zaman ne kadar mutlu olduğunu hissedersin ama bi dikkat edersinki seni kazanabilmek için hiçbir çaba sarfetmez. Bazende tam tersi olur biri senin için her türlü çabayı gösterir her türlü fedakarlıkta bulunur ama sen onu farkedemezsin bile. Şimda sana soruyorum seni sevdiğini söylemesi mi daha önemli sence yoksa gerçekten sevmesi mi?

• :) güven sende haklısın..

• ee bizde boş konuşmuyoruz demi =D

• hemde nasıl...şunu anladım..sözlere bakma..yalanda olabilir..her seni seviyorum diyen sevmediği gibi..her sevdiğini söylemeyende sevmiyor değildir..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• belki kullanıyor kızı nerden biliyosnuz sen benim için degerlisin belki ilişki için tutuyor kızı önce bir tartalım sonra kilosunu söyleriz

• acık ve net seni yakın ailesi ile tanıştırıyorsa seni seviyordur oldu mu

• anlat mesaj at...bende fırsat buldukca cevap yazmaya çalışırım..yoğun çalışdığım için mesajlara cevap zor yazıyorum.ama sen yaz..merak ettim..

• sana anlatmak istiiyorum ama biraz uzuya bilir mesaj atmak istiyorum sakıncası yoktur umarım. sanırım anlatmak rahatlatıyor

• kız seni sevmiş..sen onu istememişsin anşalılan..ama artık kurtulman lazım etkisinden..seni yine seven olur niye olmasınkii..o çokmu seviyordu seni..

• Öncekileri Göster
  • sadece güven ve zaman vermen gerekiyor, sen evlenmek için mi arkadaş oluyorsun, yoksa arakdaş olup, herşeyini pau-ylaşacağın, aklına eldiğinde buluşup aklına gelen herşeyi yapacağın biri mi, saygı vesevgi oluyor arkadşlık arasında, güven oluyor, yalan olmuyor, ama evlenince değişir

• senden vazgecmemm degerlisin her zaman yanımda kal anlamında...

• aa bak buna çok sevindim...:)

• emin olmasın. emin olursa huzuru kaçar kadının. Bak böyle ne güzel seviyor di mi? ya sevmiyorsa yok yok seviyor canım bak hediye de almış. Canım hediye de ne var 3 kuruş bir şey ama yok geçen hastalığıımı işi mi sordu seviyor.

işte kadın böyle uğraşacak bir şeyleri olacak. heyecan olacak. keriz gibi ölümüne seven adam oldun mu..

kadın heyecanı başka bir adamda bulabilir. Akıllı olmak gerek :))

• oda iyiyymiş..valla çok akıllısınız ben yetişemiyorum zekanıza...

• Süper sevişiyorsun. değerlisin, seni kaçırmayım böyle 3-5 daha sevişlim anlamında olabilir.

:))))))))))

• benim için önemli..

• o kadar abartmamak lazım. Kısaca olumlu duygular içinde değerlsin demiş adam ya..

değerli olduğuna sevin . ne kurcalıyorsun ötesini berisini...

• tabi bende iyi sevişen kadın yok:(( her eve lazımım cinsindenim..ama bu çok acıı

• yattığım kadın değierlidir benim için çünkü hemen yatmaz insan, sevişmden öncede seviştikten sonra d diyebilir insan benim için çok değerlisin, demek senin üstüne titriyorum, sana bişey olmasın, seni eviyorum, tek umudum sensin bu dünayada gibi her türlü güzel kelimeye çekilebilir

• çok nazik ve kibarsın fakat gerçeklerdir bunlar yazarken o duyguyu yaşayarak yazıyorum, çünkü duygusalın tekiyim, çabuk ağlarım huyum kurusun, çok değer veririm sonra mahvalurum

• :)) teşekkürr

• tam istediği ilgiyi veren kadınsin adam seni seviyorum der o anda nese :))

• her önüme gelene demem ya :D

• o anda herşeyi der yani diyorsun..:))

• herkes herkese bunlari diyebilir, erkeklerin sozlerine inanmalari kadinlarin en buyuk hatasidir. sozlere değil yaptiklarindan inanirsin sevip sevmedigine.

• sevisme oncesi soz seni yataga goturmek icindir, sevmeyen adamda da her halukarda yalandir, sevisme sonrasi sozler zaten sacmadir adam her seyi diyebilir o an :D sen normalde kullandigi cumlelere bak ama didikleme cunku en buyuk hatadir bu

• ayrica kendi egosu icin seni asiri kiskanip uzmez, eger kiskanmissa da bunu sana nazikce soyler cunku seni kirmaktan cekinir. seni arzular hem de her kadindan fazla ama istemiyorum diyorsan da anlayis gosterir, zorlamaz. seni 1-2 saat gormek icin saatlerce gelmesi gereken uzun mesafeleri goze alir ama bu seks icin değildir her zaman, sadece sarilsa seninle konussa o an yeter. sirf seks amacli geliyorsa yanina seni kullaniyordur ihtiyac icin baska aciklamasi yok.

• benim için çok önemli biri..o yüzden her kelimesini inceliyorum...evet doğru bulutlar üzerinde olduğundan her güzel sözü edebilir..ama sevişme öncesi sözle sevişme sonrası söz arasında fark vardır..yokmudur:((

• Öncekileri Göster
  • Değerlisinden sonra kuracagı cümleler önemli. Zaten sevgilisi olan bu cümleyi mutlaka kurar. Değer yargılarına baglı bir değişken kavramdır. Değerlisin cünkü ... kısmı önemli. neden değerliyim diye sormalısın. Genelde kalsiktir bu cümle. Değerlisinden sonraki cümle olmadan yorum yapmak oldukca yersiz.

• peki sağol

• Ya bak sana bir gerçek söyleyecegim. Kadınları gercekten seven bir erkek sevgisini cinsellikle göstermeyen erkektir. Cinsellikle gösteriyorsa bil ki seni cinsellikten seviyordur. Sen ona o da san delice güvenmedigin sürece yatak arkadaşından öteye gidemezsiniz yatak sevgisi dışına cıkamazsınız. Yatakta söylenen seviyorumlar sadece yatak arkadaşımı seviyorum olayıdır. hem sevişmeden hem de sevişerek soylerse farklı olabilir ama göreceli senin durumun cidden vahim...

• ya illa beni üzeceksin:((

• Öncekileri Göster
  • sen benim için değerlisin demekle seni seviyorum demek istememiş olabilir ben de bazı kız arkadaşlarıma sen benim için değerlisin diyorum ama burda seviyorum demek istemiyorum değerlisin demekle senin varlığın benim için önemli, seni kaybetmek istemem anlamında söylüyorum o da sana bu anlamda söylemiş olabilir.

• hımm..olabilir.

• Ayrılık öncesi üzmemek adınada söylenebilir..

Aslında en çok kızlar yapar bunu sen benim için çok değerlisin seviyorumda ama ayrılmamız gerek gibi şeyler söylenir..Bazen laf söz etmek anlamsız kalır.Değerlisinin yanına ben sana aşığım diyip cümlesini noktalıyorsa gerisi teferruat.Ama sadece değerlisin demek yetmez.Sonuçta iki samimi dostta değerlisin benim için der.

Değer vermesi gözle görünmeli yoksa herkes için birileri değerlidir..

• evet sağol..:)

• Aşıksınız seviyorsunuz bu seni mutlu eder...

• ne demişim..biz sadece seks yapıyoruz aşık değilizmi dedim..

• Öncekileri Göster
  • Sevgiden farklı olarak sahiplenme içeren bir kalıptır kendileri.

• saygılar..:))

• ben sevdiğim herkeze değer veririrm ama bende değer oranı orantısız, kendime hiç vermem değerin hepsini onlara veririm. yeter ki güveneyim herşeyim arkadaşlarımdır

• hepiniz saolun insan yaşamaya geliyor dünyaya dünya yaşamak için güzel ve eniş yer benim olan ne varsa onların düşamanım bile acı çekmesin bu dünyada çünkü gezememek zor, bu güzellikleri kör olup da görememek zor,

• :) sağoll

• tek onun için ölürüm ben ve değerlisin demem değerlimsin derim anneme :D

• :)peki...

Kızlar Ne Diyor 3

• Değer vermek, önemsemek...

Sevmediği birini kim önemser allah aşkına?

• Kesinlikle seni sevmiyorum ama benim için değerlisin demektir-ki aslında çok da değerli bile değilsin demektir.

• insan sevdiği birine benim için değerlisin der.

• sağol canım..:) sevindim.

Yükleniyor...