"Bir kadının kaderi; sevdiği adamın ihanetiyle, sevmediği adamın sadakatı arasında çizilir" mi?

"Bir kadının kaderi; sevdiği adamın ihanetiyle, sevmediği adamın sadakati arasında çizilir" mi ?

Sizler ne düşünüyorsunuz? Bu durumu yaşayanlar var mı aramızda?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• woow bugüne kadar okuduğum en güzel soru buçoğu kez insanların başına gelir bi adamı çok seversin amaseni takmaz bile ayrıca başka bi adamda seni çok sever ama sen onu takmazsın bile bu gibi durumlarda kaderi sevdiğin adam belirler çünkü kalp zaten sadece birini sever yani seni seven adama sonradan aşık olman söz konusu bile olamaz

Kızlar Ne Diyor 16

• katılmıyorum.kaderımı sadakate bağlayamam.:)

• Kesinlikle dogru..

• Katılıyorum.

• valla dogru kaderım sevdıgım adamın ıhanetıyle cızıldıde sevmedıgım bı adamın sadakatı pek umrumda olmaz

• sanki beni anlattı yah :)

• bunu benm icin yazmıslar diyorum baska da bisi demiyorum :)

• Katılmıyorum bunu yalnızca kadına ya da aşka bağlamak yersiz.Tolstoy yanlış konuşmuş olmalı.Ya da türkçe çevirisinden şüpheliyim.:)

• çok doğru bir laf nedeni bende kalsn :)

• Çok iyi ya kesinlikle katılıyorum.

• doğru söz üzerine söz söylemeye ne hacet...

• gururla askın alakası yok , söyle sadece siz gurursuzluk yapıyorsanız örnegin tartısıyor ve ilk adımı hep siz atıyorsanız orda askta sevgide karsı tarafta sıkıntı var demektir ki ben zaten gercek asklar icin konusuyorum fakat iki tarafta aynı sekilde gurur yapıyorsa bu durmum gurursuzluk olmaktan bile cıkıyor cogu zaman ...

• tesekkur ederim ...

• Mutluluklar diliyorum ne diyeyim.

• bu arada zorla bu yolda ilerlemiyorum suan gayet mutluyum eskisinden de mutluyum hatta diyebilirm ihanet herkes icin tekrar yasanılası bir durum delğil sevildiğimden eminim kendime güveniyorum eger bir daha karsılasacak olursam böyle bir durumda karsımdaki insanın da affedilmeyecegini bildiğini biliyorum bir rahatlıgım varsa bu sebeptendir ...

• Öncekileri Göster
  • genelde cizilir ama ben herseyimi hice sayıp sevdiğim adama döndüm sevmediğim bi adama sadece gururum yuzunden tahammul edemezdim...

• ne yani sırf gururum yuzunden yada eski erkek arkadasım bana ihanet etti diye ömrümü benim sevmediğim ama bana sadık olan bir adamla mı gecirmeliyim bu cevabı mı doğru görüyorsunuz gercek buluyorsunuz .? sevmediği insana tahammul etmek bana göre değil ve bu karsınızdaki sevene de saygısızlık haksızlık ve ona acı verecek bir durum , kendi yasanmıslıklarım yuzunden kimseye acı vermek benim tarzım değil, kusura bakmayın ...

• Gurursuz bir aşk mutluluk verir mi?

• askta gurur da yeri geldiğinde onur da islemez gercekten seven bir kız dile getiriyor bunları ...

• Öncekileri Göster
  • Çizilse de o çizgi hiç bir zaman düzgün olmaz. Çok gel-git yaşar çizen. Ben çizmiyorum daha.

*Soru harika

• tsk ederım

• kostas, teşekkür ederim :)

• Çok doğru yorumlamış floral.

• Öncekileri Göster
  • sevdiğim adamın ihanetini kabul edemesem de sevmediğim adamın sadakatini kabul etmem sonuçta yalnız kalırım

• saygı sadakat hoşgörü yle güzel dorstluklar kurup bunları sana verenle minnet dolu bir beraberliğin olabilir ama bu aşkı getirmiyor malesef ..aşkı neyin getirdiği belli değil aşkın olmadığı bir birliktelikte dostluk yarenlik den öteye gidemiyor eğer eşime aşık olmasaydım belki böyle bi yarenlik hakkında olumlu düşünürdüm ama tattım aşkı

• aşkı yaratan sebebler olmalı saygı sadakat hosgoru anlayıs vs bunlar senı karsındakı kısye bır sekılde baglamazmı mutlu olman ıcın..?

• Güzel yorum..

• Öncekileri Göster
  • Yaşamadım, çizilmez, önüme bakarım..

• yok sadece bir ihtimal diyelim:)

• son cümlede de karşılaştırma var :)

• karsılastırmak demiyelım yasattıklarıyla hatırlaman desek daha acıklıyıcı olur yanı belki gelen daha cok mutlu edecek bu sekılde de dusunebılırız ...

• Öncekileri Göster
  • olabilir zor bir durum sonuçta.hiç yaşamadım ama yaşadığımı düşününce zor..ama büyük ihtimalle..yine sevdiği adamı seçer kişi..

• karakter meselesi.ve aslında soruda atlıyoruz ama bunun nasıl bi aldatma olduğuda önemli

• anladım ama unutma ipi kaçtıysa bir daha bagalasanda durmaz ..

• eğer pişmansa gerçekten ve kendini bana affettirmeye çalışıyosa biraz burnunu sürterdim ve affederdim.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 18

• yıllar önce güzel bir kıza böyle bi ihanet etmiştim :( şuan bile beynimin odalarını kurcalıyor eskiler .şimdi ' keşke ' diyebilmek vardı ama Benim için sadece azrail karşısında söylenilecek bi söz gibi duruyor .

• dogru olabılır

• Her seven ihanet etmez, her sevmeyen sadakatli değildir. kader bumu yani. katılmıyorum.

• çok doğru bir söz 4s kuralı

• Kızlara bak ya katılıyorum katılıyorum..O kadar iğrenç ve iticisiniz ki ?
    Nerde abuk subuk tipler varsa peşnden ayrılmazsınız..Sora gelip bu söze katılırsınız..
    Benzer bir kaç Söz kullanmak istiyorum..

--Erkek: -Bana kötülük yaparsan başkasına gideiblirim..
    --Kız:Bana kötülük yaparsan sana TA-PA-Bİ-Lİ-RİM.

4s Kanunu vardır. Seven S... Si..Sevilir..

• Anlamlı ya da arabesk sözleri sevmiyorum

• katılıyorum..
    ee doğru söze hacı emmin ne desin ki..

• kader yine senın elınde. adam gibi adamı sevmezsen çizilirsin.

• Hayatta her şey sevgi,ilişki vs. değil. Kadın da ilişki ve aşk makinesi değil. O sözün doğrusu bu:

Bir kadının kaderi düşlediklerine ve umutlarına ne kadar sıkı sarılıp sarılmadığına göre şekillenir.

• her iki durumda da negatif bir durum söz konusu. pozitif olmalı insan.

• Kararsızım 1- 2 saat düşünmem lazım bu söz üstünde d.

• birini seversin oda gıder baska bırını sever, baska bırıde onu sevmez.
    herkes kendını sevenı sevsevdı kımse yalnız kalmazdı...

• katılıyorum çünkü kadınların hayal ettiği ve olmasını istediği bir aşkın imkansızlığı ile kendisine gerçekten sadakatini gösteren bir adamın arasında uçurum kadar fark vardır daha yazabilirim.

• Diyorki her sevdiğin seni sevmeye bilir, Seni seveni sen sevmeye bilirsin.

• yeni bir aşk filmi vizyona mı giriyor diye düşünüyorum şuan

• Anlamsız bir söz gibi görünsede ülkemiz bayanları için genel geçer olduğunu düşünüyorum...

• soruyu iki kez okudum ama nedense hala algilayamadim :S kadinin kaderi neden erkeklere bagli olsun ki? aklima takilan nokta bu.

• sevdigini sandigi ama boynuzlayani seciyor kadinlar, affettim bir daha yapmaz da en buyuk bahaneleri genelde

• sevdıgı adam sadakatını göstermemıs ve farklı mutluluklar pesınde fakat ve kadının sevmedıgı bırı ona daha cok deger verip hayatını paylasmak istiyor hangısını secerdın soru bu

• Sevdiği adamın sadakatiyle çizilmesi her kadının hayalidir sanırım.Eğer iki örnek arasında kalmışsa hangisini seçeceği kadının karekteri belirleyeceğini düşünüyorum.İlginç ve güzel soru cevapları samimice takip edecem.

• evet kadnın kıslık yansıması karar verecek boyle bır durumda ne yapacagına dair

Yükleniyor...