Kızlar mı, erkekler mi daha çok sever?

soru net kızlarmı daha çok sever erkeklermi ve sevgilerini nasıl gösterirler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkekler sevgiden anlamaz zevk nerede onlar orada öylemi sen git şerefsiz bir erkekle çık ondan sonra bütün erkeklere aynı damgayı vur benim gözümün önünde sevdiği kız için hayatını kaybeden bir arkadaşım oldu eğer gerekirse sevdiğim için bende canımı veririm karşınıza çıkan bir kaç adi den dolayı bütün erkeklere aynı damgayı vurmaktan vazgeçin lan artık

Erkekler Ne Diyor 5

• erkeğin gece yatıp ağlaması kızdan daha zordurcevap erkek diyelim

• Bunun cinsiyetle bir ilgisi oldugunu sanmiyorum.

• duygusallık yönünden bayanlar daha çok sever sanırsam ben sevgimi bir söz veya 2 satır sözle ifade ederim başkasını bilemem

• aşık olan sever kardeşim.Sevdim fena halde ama haketmeyene denk geldim hakedecek olsun can feda olsun.

• soru net ama saçma soru olmuş bunun kızı erkeği yokkı

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler adam gibi sever.

• ciddimisin :)

• Öncekileri Göster
    • hmm yok ya görüyorum sadık olanlar oluyo erkekler dha sadık seven erkek ama

• haklısın birgün buluruz belki

• gerçekten kız erkek ayrımı yapıyorsunuz .. her erkek gerçekten bir kızı çok sever ve o kızı ondan başka kimse o kadar sevemez ve her kız gerçekten bir erkeği çok sever ve o erkek o kızı asla unutamaz.

• ben genel sordum her erkek aynı deyildir yıllarca flört edip ayrılmak istiyorum deyip bitirende seviyor o zaman

• bak kaderinde birtek erkek var ve o erkek senın kaderin demekki o değilmiş

Yükleniyor...