Evlilikte mutlu olmanın yolları nelerdir?

Evlilikte Mutlu Olmanın Yolları Nelerdir? Utanma Sende Bir Fikrini Söyle :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Klasik sözler sarf edebilirim misal sadakat sevgi veya saygı vs vs ama etmek istemiyorsum.Evlenin ve görün diyorum ve başka bir şey demiyorum.Yaşayan bilemez.

Evlilik biraz kumar gibidir.Şans meselesi.Hiç bir şey onla aynı eve girdikten sonra o imzayı attiktan sonra gibi olamaz.Yaşayanın evlenin ve sonra buna cevap verin.Kolay olan bir bağlılık değildir ve bir çok kişi evliliklerini onartmadiklari için boşanırlar.İnsanler evlendiği gün gibi olur 10 sene sonra?Sen belki evlendiğim gün gibisidindir ama 10 sene sonra sen evliliğini onartmıyorsan, sevgini beslemiyorsan karşındakine değerini vermiyorsan kendi değerini alamıyorsan o ilişki ne kadar sürerki?Eve gelince tv açarak picamaları giyerek kanallarda zaplayarak veya internette gezinerek bir yuva uzun vadeli yürümez.Hakkınızda hayırlısı

• türk erkeğinin gerçek profilini çıkarmısın hayırlısı bakalım. :)

Kızlar Ne Diyor 10

• saygı

ben bunla evlendım dıyıp kendını salmamak

evlılıgı cocuk yap yemek yap cınsı gormemek

anlayıs ve hosgoru

guleryuz

• İlk öncelik saygılı ve anlayışlı olmak ,sevmek , önceliği herzaman ailene vermek , dinlemeyi bilmek .

• bana ayakkabı alsın devamlı :)

• Baskalara özentisiz + Anlayis + deger bilmek + saygi x sevgi + birlik beraber oldugu kadarda - özel hayatin olmazi Kabul edilmesi : beklentileri illada istiyorum olmaz formül bu dermisim.. Aslinda yasanmadan anlatilmaz evlilik emek ister.

• bence yorgun olsan bile gülümsemek ,veya yemeği yediğinde eline sağlık demek alttan alabilmek

• sevgi saygı bunlar bitincede alttan alma dönemleri başlıyor..

• yok.

• :)

• ailenle ilgili sıkıntıların varsa içini boşaltabilirsin kapımız açık sana :)

• boşver.

• Öncekileri Göster
  • saygi, sevgi, anlayis, guleryuz - tatli dil. Bir de bir defada sadece bir kisinin cildirma hakki olmasi :)

• karşılıklı saygı ve sevginin bitmemesi lazım ve şiddet olmamlı asla sözlü yada fiziksel farketmez ikiside şiddet..ve her ne olursa olsun eşine destek oolmakda kurallardan biri...

• saygı hoşgörü

Erkekler Ne Diyor 7

• sevgi saygı aşk hoşgörü..

• boşanmak :)

• birbirine güven saygı ortak paylaşım ve hergün farklı şeyler denemek

• saygı sevgi falandır

• karşı tarafı dinlemeyi öğrenmek ve ilişkide ölçüsüzce bencil olmamak diyebiliriz.

• aşkın olması

• Empati, egolardan arınmak, saygı duymak ve beraberken güzel zaman geçirmek ve de monotonluktan uzak durmak.

Yükleniyor...