• Sor
  • Bence

Sevgilimin ailesi zengin ne yapmalıyım?

sevgilimin ailesi zengin evlenmeyi düşünüyoruz tabi onlar gibi olmadığım için beni istemiyorlar şimdiden istenmeyen gelin oldum bir... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 9

• ayrıl gitsin

• ayrıl bence üzücü bi olay ama insanların beni küçük görmesinden nefret eden biri olarak bunu söyleyebilirim

• " Adını Ferha Koydum " u izle..aynısını yap...

• hiç ama hiç bulaşma kızım git kendine göre birini bul 3 kuruş para ile havalanan adamlardan hayır gelmez para biter ama insanlık bitmez insan olan birini bull

• halen ayrılmadınmı? ayrıl

• eleman seni yarı yolda bırakacak bir tip değilse neden ayrılacaksın ki?

• ayrıl bencede koşullarınız farklı sonuçta

• Sonuna kadar diren,onların seni bezdireceğine sen onları bezdir,akıllı kadın kocasını parmağında oynatandır

Kızlar Ne Diyor 7

• Daha düşünce aşamasındayken kararından dondün demek , ayrıl sen de ..

• zengin oldukları için mi seni istemiyolar ayrıl ailesini karşına alma mutlu olamazsın

• önemli olan ailesinin isteyip istememesi değil sevgilinin sevgisinin arkasında surup durmaması. eğer o ailesine karşı seni savunuyorsa bence sevdiğin insanı terketme

• insanlık parayla satın alınmaz,önemli olan sevgilinin sana yaklaşımı,sevgilin senin yanında olduğu sürece sorun olmaz,seviyorsan ve seviliyosan ayrılma derim,hem ailesine paradan daha değerli şeylern olduğunu gösterirsen sorunolmaz.

• sen aıle kurucaksın aılesıyle muhattap olmazsın olur bıter.ama adam aılesının yandaşıysa ayrıl derım

• ayrılma onlar seni bezdiremezler. Seviyorsan seviyorsundur. Bunu kimse değiştiremez ve sizi ayıramaz

• evlenmeyi mi düşünüyosun, ayrılmayı mı düşünüyosun? bence bi karar ver önce.

• iyi dedin ha :D

• mucuks <3

Yükleniyor...