• Sor
  • Bence

Sevgilimin ailesi zengin ne yapmalıyım?

sevgilimin ailesi zengin evlenmeyi düşünüyoruz tabi onlar gibi olmadığım için beni istemiyorlar şimdiden istenmeyen gelin oldum bir ablası var canımdan bezdirdi hep eleştiriyor beni , küçük görmeler vs. ayrılmayı düşünüyorum artık sizcede ayrılayım mı ? ne yapmalıyım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 9

• ayrıl gitsin

• ayrıl bence üzücü bi olay ama insanların beni küçük görmesinden nefret eden biri olarak bunu söyleyebilirim

• " Adını Ferha Koydum " u izle..aynısını yap...

• hiç ama hiç bulaşma kızım git kendine göre birini bul 3 kuruş para ile havalanan adamlardan hayır gelmez para biter ama insanlık bitmez insan olan birini bull

• halen ayrılmadınmı? ayrıl

• eleman seni yarı yolda bırakacak bir tip değilse neden ayrılacaksın ki?

• ayrıl bencede koşullarınız farklı sonuçta

• Sonuna kadar diren,onların seni bezdireceğine sen onları bezdir,akıllı kadın kocasını parmağında oynatandır

Kızlar Ne Diyor 7

• Daha düşünce aşamasındayken kararından dondün demek , ayrıl sen de ..

• zengin oldukları için mi seni istemiyolar ayrıl ailesini karşına alma mutlu olamazsın

• önemli olan ailesinin isteyip istememesi değil sevgilinin sevgisinin arkasında surup durmaması. eğer o ailesine karşı seni savunuyorsa bence sevdiğin insanı terketme

• insanlık parayla satın alınmaz,önemli olan sevgilinin sana yaklaşımı,sevgilin senin yanında olduğu sürece sorun olmaz,seviyorsan ve seviliyosan ayrılma derim,hem ailesine paradan daha değerli şeylern olduğunu gösterirsen sorunolmaz.

• sen aıle kurucaksın aılesıyle muhattap olmazsın olur bıter.ama adam aılesının yandaşıysa ayrıl derım

• ayrılma onlar seni bezdiremezler. Seviyorsan seviyorsundur. Bunu kimse değiştiremez ve sizi ayıramaz

• evlenmeyi mi düşünüyosun, ayrılmayı mı düşünüyosun? bence bi karar ver önce.

• iyi dedin ha :D

• mucuks <3

Yükleniyor...