Sevgilim bana geçmişi hakkında yalan söylüyor?

arkadaşlar sevgilim bana geçmişi hakkında yalan söylüyor. mesela geççmişinde çıktıkları sadece öylesine çıkmış sevmiyormuş sadece bi hoşlantıymış. ama ben mailinde eski sevgilisine benden önce geri bıraktığı için pişmanlık dolu sevgi dolu mesajı vardı. ama o bunu gördüümü bilmiyo. ya da buna benzer şeyler. en küçük şeyde kavga ettiğimzde durumu kurtarmak için yalan söyleyebilio. sizce neden yapıo? bu ilşki sağlıklı olabilir mi? yeminde edio. ama bildiklerimi hala bilmio

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Size ona nasıl aşık olduğunu veya ayrıldıktan sonra aylarca yılalrca peşinden koştuğunu söylemesini beklemiyordunuz değil mi?Böyle bir beklentiye girmeniz hayal kırıklığına neden olur. Gİden gitmiştir artık siz varsınızdır. Kalan gidenden her zaman daha çok sevilir erkekler dünyasında. Akıllarında başka bir kız varken başkasıyla yapamaz erkekler.Not: Erkek dediysem erkeklik organı taşıyan herkes girmez bu kavramın içine:)

• ya tamam ama sevdiği biri olduğunu söyleyebilirdi. sonuçta benimde zamannda hoşlandığım insanlar oldu herkesin hayatnda olur. bunun için çocuğu bırakacak ya da kabul etmeyecekk değildim.

• Öncekileri Göster
    • ben bana ve sevdiklerime ait dünyanın yalansz olmasını isterm

• Hakkındır.

Erkekler Ne Diyor 10

• aa niye mailine baktın kız adamın..o da seninkine baksa hoşuna gider mi...

• sanki ne var mailimde

• Öncekileri Göster
    • yalanda olmamalı ama

• haklısın..

• geçen yaz ne yaptığını da biliyor musun?

• ne alakası var şimdi

• onun yalan söylediğini söylüyorsun ama sende dürüstçe davranmıyorsun,bir sorunun varsa entrika yapma açık açık konuş

• hayır eğer ben araştrmazsam ne sorarsam soraym yalanlayacak. buna iten o

• Sana, senden öncekileri de seviyordum demesi çok yanlış olurdu takdir edersin ki. Bunu söylemesi iyi bişey en azından bunun bilincinde ol.Durumu kurtarmak için herkes yalan söyler. Bu seninle arasının kötü olmaması için yaptığı bir seçimdir. Bu da iyi bi'şey.Ve sana tavsiyem, sevgilinin geçmişini çok fazla kurcalama. Ne kadar kurcalarsan o kadar üzülürsün ve aranız o kadar bozulur. Maalesef geçmişin hesaplaşmasını yapmaktan, bugünü yaşayamıyor insan...

• ben herşeyi olduğu gibi anlattım kendisine ve ben eğer böyle birşey olduysa bunun sorgusunu yapacak bir insan değilim. ona hep belrttm ne olursa olsun bana yalan söyleme. yoksa daha beter olr die. ben küçük şeyler içinde yalan söylemesini kabul edemem. kavga edelim ama yalan söylemesin. böyle nasıl güvenebilirm artık ona

• :) Haklısın, kimse kendisine yalan söylenmesini istemez. Ben dahil istemem. Ama o yalanları söylemese ilişkiniz daha kötü bi yola girecek. O yüzden yalanlarını çok sorgulama, eğer gerçekten çok fazla yalan söylemiyorsa durum iyidir merak etme :)

• kötü gitmesinin asıl sebebi onun yalanları. bir bilseydi bildiklerimi ne yapardı bilmiyrm

• Seni gerçekten seviyor ise herşeyi sorun etme.

• bunu nerden bilebilirim sözlere güven olmyr artk

• nereden buluyorsunuz böylelerini?asıl sorulacak soru bu...

• o beni buldu

• sende geçmisini o akdar karıştırma anlatmak istemiyorr bence

• çoğu erkek çocuk gibidir elinden oyuncağını alma mutlu mesut yaşasın :D ha bu arada sanırım eski kız arkadaşı senden daha güzelmiş bunu anladım yazdıgından

• benimle tanışmadan olan bir mail bu. kızı bilmiyrm.

• Öncekileri Göster
    • o zaman sıkıntı var iyi düşün ona göre hareket et

• :(((

• ne işin var adamın mailinde. direk soyle ne iş de. cevap tatmın ederse devam. yoksa arkanı don ve gıt. hayır gelmez...

• şu an takipteym hala. şimdi söylemem hemen

• Öncekileri Göster
    • benım karakterımı anlatıyorum sana. akıl vermıyorum.
      bana yalan soylendıgı an ifal eder terkederım. gonderrım. nefret ederım. bı daha yuzune bakmam. aşık olsam bıle.

• :( o kadar kolay değil işte terk etmek :( sevince

• gözünle gördüğün halde neden inanmıyorsun peki hala ? insan inanmak istemiyor demi?

• seviyorum :(

• aşk insanı böyle kör eder işte

• kesinlikle

• üsteleme

Kızlar Ne Diyor 7

• Geçmişini irdeleyip sorgulayıp durma , eğer çok sevdim deseydi sana bu sefer benimi onumu daha çok seviyor ikilemine düşerdin ... Adı üstünde geçmiş .

• olabilir ben bunu sorun edecek biri değilim

• Öncekileri Göster
    • Hadi bakalım , tepkilerini şakalarla goster hem eğlenceli oluyor :-))

• :) bakalım ne olacak

• Evet seni kaybetmek istemiyo olabilir ama yalan var sonucta nereye kadar gider ki bu iliskii ?

• bende onu düşünüyrm

• Öncekileri Göster
    • dimi ama al birini vur ötekinee..

• kesinlikleeeeee

• Erkekler kaybetmekden korktukları kişiler için yalan söyleyebilirlerMİŞ.

• benden önce birini sevmiş die onu neden bırakaymki.

• ben öyle birşey demedim ki. Seni kaybetmekten korkutuğu için yalan söylüyor demek ki bunu demek istedim ben.

• asıl bu şekilde kaybediyr

• nerden birbirinize ozel sifrelerinizi verirsiniz anlamam. ozel diye birsey var evli degilsiniz birsey degilsiniz ozele saygi. illa sanal ortamdan yalan soyleyip soylemedigini takip etmek sacma olur objektiv bakarsan olaya duygulsaligi karistirmadan yalan soyleyip soylemedigini anlarsin. guvenin yoksa ayril gitsin. zaten ilk bastan soylemis daha oncekilerini sevmiyormus yalan be.

• şifresini bildiğimi bilmiyor. o bana vermedi

• Öncekileri Göster
    • cin sin :)

• :DD

• Kaybetmekten korkuyordur.

• ama bu şekilde yaparak kaybediyr

• bende zamanında sevgilimin bana söylediği yalanları yakaladım maillerinden face inden vs. geçmişiyle ilgili ve özellikle sorduğum olmadı öyle bişey dediği her şeyin olduğunu gördüm. her defasında sineye çektim,seviyo geçmşte olanları kurcalamamalıyım diyerek affettim. şimdiki aklım olsa asla affetmezdim.şunu anladım bi insan sana bikere yalan söyleyince ve sen bunu yakalaynca hep bi güvensizlik oluyo içinde.atamıyosun şüphelerini.sağlıklı bi ilişki yaşanamıyo malesef. ki bu küçük bişeydi bu önemsiz bişeydi söylemeye gerek duymadım diyerek bişeyler saklamaya devam ediyo. sonuç olarak şuan ayrıyız. sana söyleyebileceğim şey aklına takılacak güvensizlik oluşturacak hiçbir konuyu önceden yaşanmış boşver diyip geçiştirme. hele yalan varsa

• sizin ayrılma sebebiniz yalan mı oldu?

• yemın eden yalan soyluyordur ben buna ınanırım.yalanlaruzerıne bır ılıskı olmaz

• :(( off bende düşünyrm başka yalan var mıdır die

• adı bıle yalandır belkı

• o kadr değil

Yükleniyor...