Kız arkadaşım sürekli osuruyor yardım edinnnn !

Gizli Üye
kız arkadaşım sürekli osuruyor osuruyor dediysem öyle bırt yapıp koymuyor bayaa 5 sn aralıksız zooort diye osuruyor hayır bu kadar gazı nerden buluyor orası da ayrı bir konu...dışarıdan baksanız gayet güzel sevimli hanım hanımcık bir kız ama 2 haftadır onun osuruğunu çekiyorum yeter artık bıktım ya hadi kokmasa tamam bide kokuyo :( nasıl kurtulacam ben bu kızdan yaa ? :(
Güncellemeler
+1 yıl
eveettt...bu osurukludan ayrıldım arkadaşlar izniniz olursa ona buradan veda konuşması yapmak istiyorum: ses ses deneme 1 2 deneme 1 2 ...eyy benim ex aşkım...osuruklu ex aşkım...ben seni seviyodum biliyorum sen de beni seviyodun...peki neden ha neden hunharca osuruyodun öyle? hadi bir kere osur tamam ikincisi osur ben de eşlik edeyim üçüncüyü osur beraber mıçalım...ama bir insan sürekli de osurmaz ki be sevgilim...ama sen de haklısın yanında camış gibi osurabileceğin bir sevgili istiyodun...
Güncellemeler
+1 yıl
neyse çok uzatmıycam...elveda osuruklu sevgilim elvedaaaa
Kız arkadaşım sürekli osuruyor yardım edinnnn !