Sorunlu bir ilişkiyi nasıl yönetirsin?

Anlamıyorsa,Susmasını bileceksin,kendin için..Daha fazla yıpranmamak için,sessizliği deniyeceksin..Öylede olmuyorsa,aynı tavırla sırtını döneceksin..Zaman vereceksin..Sabırla bekleyeceksin..Böylede olmuyorsa,vazgeçmeyi bileceksin..KENDİN İÇİN..Düzelmeyeceğini bile bile kendinizi paralarmısınız?

Güncellemeler:
Anlamıyordu sustum..Öyle de olmadı umursamaz oldum yaptıklarına..Bekledim bekledim..Hani insanın tahammül edemeyeceği bir olay olur ya aksine onu yaptı..Başka biri!Düzelmiyordu artık..Kendim için bir karar aldım vazgeçtim ondan..Oda benden..Burdaki cevapların bir çoğunuda değerlendirdim doğru kararı verdiğimi düşünüyorum.Şimdi kalbim çok acıyor.Nasıl unutucağım onu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• konuşmayı denemek veya ona neyi ifade etmek istedigini acıkca anlatmak kadar güzel birşey olabilir mi?insanlar ne yapıyor ? Kızlar erkegi anlamak icin kız gibi düşünüyorErkek de kızları anlamak icin erkek gibi.böyle olunca da sacmalanıyor işte.örnek cok verebilirim ama basit bir örnek kıza göre romantik olan erkege göre gereksiz. hiç rastlamadın mı? romantik birşey oluyor ama erkek anlamıyor di mi? ne yapılacak ? erkege romantizm ögretilecek.uzatmaya gerek yok. dogru erkegi dogru zamanda bulursan mutlu olursun olay bu

Erkekler Ne Diyor 19

• Sorunlu bir ilişkiyi yönetmem."Kestik!" derim, biter gider.Sorunun ne olduğu önemli değil.Taraflardan biri, diğerini iplemiyorsa,ilişkiyi önemsemiyorsa, değer vermiyorsa,ilişki sorunludur ve bitmiştir artık. Unut gitsin.Her son, yeni bir başlangıçtır.Olan her neyse, o mükemmeldir.

• Bahsedilen iliski "sevgili" anlaminda ise,kendimi yipratmaya degmez. Sorunlarla ugrasmaktan ileriyi dusunmeye firsat olmaz. Olay evlilik ise is degisir tabii ki,bir hayat kolay kurulmuyor sorunlarda olacaktir mutlaka sorunsuz evlilik mi var? Yok denecek kadar azdir.Tabi saygidan ayrismis iki tarafida yipratmaktan baska ise yaramayan bir evlilikse ve cocukta yoksa yine insan kendini dusunmeli.Cocuk varsa onu dusunerek hareket edip mucadele etmeli ve cocuk icin en iyi olacak sekilde yasanmali.

• Kangren olmuş bir bacak ne yapılır? kesilir. Kesilmezse ne olur ? Bütün vücuda yayılır ve öldürür. Ayrıl gitsin yani.

• benim daha sevgilim olmadı ama bir taraf çoştuğunda bir taraf susmasını bilicek

• bitiririm uzutmam (:

• Hikayenin sonunu bildigim halde gereginden fazla yipratmistim kendimi. Neyse ki bidaha boyle bir hata yapmam :D

• ümidimi kaybetmiyorm

• Kalbin acıyorsa demek ki doğru karar verememişsin diyor.Susmak, beklemek, vazgeçmek } Senin yapabildiğin sadece buymuş.Konuşmadan bilemezsin

• evet doğru değilmiş geri döndüm

• ayrilarakcevabin cok uzun ya da cok kisa

• koy götüne gitsin diceksin kendini harcamamak için

• zamana bırakırım ne olursa olsun

• offf birisinde 5 yıl , en sonuncusunda 2 yıl paraladım. Sevdiğim için hep düzelir , düzelir dedim. Ama doğru olan bir şey var ki insan belirli bir yaşından sonra değişmiyor. Eğer bir insan aynı hataları bile bile yapmaya devam ediyorsa , yapılması gereken tek şey var , bu da yol ayrımı ve ilişkinin bitmesidir.

• İnsanın bu komikliği sürekli bir şeyleri kendi çapına göre düzenlemesini arzulamasından gelir. Bugünkü kendi isteklerini karşı tarafta doğurabilmek adına oynanan bu aşk oyunu birer çatışmadan başka bir şey değil. Karaktere göre değil, tipe göre seçip kişiye karakter oturtmaya çalışıyoruz? Doğru mu bu tutum? Doğru olmasaydı bir günde bu lağımda bu kadar 'aşk', 'flört' ve 'ayrılık' başlığı altında çok soru olmazdı. Sevdiğin her kimse, seninle aynı çatı altında birleşmeyebilir. Bu durumu önceden görebilmen gerekti, çat diye sevgili olup sonra dert yanmadan önce. Bu insanlara gülmüyorum, ben sadece kahkaha atmamaya çalışıyorum. 7/24 yaptıkları tek şey sevgilisini kendisine benzetebilmek. Zihniyetini s'ktiğim kesimi tipe göre değil, karaktere göre seçim yaptığında sonlanır bu iş.

• Afallamış beynim yorgunluğun etkisinde kalmış.

*Doğru "olsaydı". bir günde bu lağımda bu kadar ... ...

• kafamda deli sorular

• Ne dediğini anlamıyorum, veya ne dediğini anlamamazliktan gelmeyi seçiyorum.

• Çok Basit Sorunlu bir İlişki varsa ..Gereken herşeyi yaptın olmuyorsa yollarını ayıracaksın ...hergün Ölmektense birgün ölmek daha iyi

• yani kendini paralamak değilde olabildiğince sabrederim düzelmesi için elimden gelen çabayı gösteririm saygı çerçeves,i içerisinde oturup onunla konuşurum olmuyorsa açıklamasını yaparak ayrılmayı isterim.

• 25 yaşındasın, tahminen 50 sene daha yaşayacaksın. Kötü, tekleyen, arıza çıkaran bir arabayla uzun bir yolculuğa çıkar mısın? Yoksa seni sonsuza sorunsuz götüren bir yol mu seçersin?

• Kafamın uyuşmadığı kimseyle çıkmam görüntüye asla önem vermem isterse 500 kilo olsun önemli değil sonuçta iyi anlaşıyorum ya yeter bana soruna gelincede direk ayrılırım uğraşmam

• Bir yerden sonra ruhen uzaklaşmalar başlıyor zaten ve kaçmaya başlıyorsun..Bu durumda o da iyice yapışkanlık gösterince işler iyice sarpa sarıyor ..

• seviyorsan zaten peşinden gidersin, ne sonunu düşünürsün ne de acıyı. acı çekersin ama içinde onun aşkı umudu hiç sönmez. gurur unutulmuştur zaten. bırak diyen en yakın arkadaşına kardeşim dediğin senin üzülmene içi parçalanan o arkadaşına bile*git dersin. hasta derler sana, iyi değilsin derler, bu kadar abartma derler. halbuki sen onsuz kalma korkusuyla ölümü bile öldürürsün içinde. paralanırsın hırpalanırsın elbette ama asla vazgeçmemelisin. vazgeçmezsin. vazgeçemezsin.

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır düzelmeyecegini bile bile sabretmem. Sonuçta ben evlilik amaçlı görüşüyorumdur, olmuyorsa olmasın. O tarz bir insanı değiştirmek için uğraşmaktansa, az da olsa benimle aynı düşüncelere sahip birisini bulmak daha mantıklı.

• düzelmeyeceğini biliyorsam paralamam tabi kielimden gelen çabayı göstermişsem ama olmamışsa bırakırım

• Al karsina oturt acik acik konus bir cozum yolu bulmayi deneyin. Kimse 4 4luk degldir ya noksanlarini gormeyeceksin ya da orta yolu bulun sevgili bulmak kolay devam ettirmek zor iyi dusun iyi karar ver o olmazsa neler olacagini iyi mi hissedeceksin kendine kotu mu

• Hayırlısı olmuşBundan sonrası sabırla mutluluğa yürümek olmalı..

• mantığın söylediği her zaman doğru olandır aslında, durumun içindeyken iyi olanı göremeyebiliriz. ben de aynı durumdayım aklım git diyor kalbim kal!

• sorunluysa salla gitsin

• paralasanda sonuç değişmiyor en saçması da sen kendini paralıyorsun haksız olan arkasını dönüp giden o oluyor sende oturup haline ağlıyorsun gittiğine bile üzülemeden

• Sorunlu bir ilişkiyi bitiririm.

Yükleniyor...