Tavuk götü ( siğil ) nasıl geçer ölüyorum acıdan ?

Ayağımın kesilmesini bile düşünüyorum :( yılbaşından beri ayağımda göz çıktı resmen 1idi 3 oldu hergün bekledim geçer diye ama daha kötü oldu .... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• ben 2 yıl kadar bununla gezdim. doktora gitmekten korktum ve gitmedim. sevmiyorum doktora gitmeyi.

her neyse... yaklaşık 10 yıl oldu kurtulalı küçüktüm o zaman.

daha öncesinde birkaç şey denemiştim.

hele ki tırnak makasıyla kaç defa içini oydum tamam şimdi geçmiştim dediğimde yine çıktı. :(

.

not: birazdan okuyacaklarınız +15 içeriklidir!

sonra eczaneden bir şey aldım adını falan hatırlamıyorum. onu sürdüm, sağ ayak tabanımdaydı. orayı uyuşturdu. böylelikle rahat rahat oyabildim içini. o kalın mı kalın ayak derisini aşıp kıpkırmızı etimsi bölgeye ulaştım. en az 0,5 cm (evet yarım cantim) çapında bir genişlikte oydum. gördüm ki kökü o kırmızı bölgede tarif edemiyorum orayı. kan akmıyordu ama o kırmızı dölgeye dokunamıyordum sanırım uyuşturan ilaç oraya sürülmediği içindi. her neyse canım yana yana oradan kök gibi duran şeyleri kopardım hep. o an bana kimse bakamıyordu. hem çektiğim acıdan hem de orayı iğren bulduklarından. düşünsene ayak taban derin komple kopacak gibi oynayabiiyor. sonra mikrop kapmasın diye temiz bezle kalınca sardım. kendine gelmesi için birkaç gün verdim... bu işlemi 4-5 kere yaptım. toplamda 15-20 güne falan mâl oldu. tüm bunları yaparken tarlaya çalışmaya gidiyordum mikrop kapma ihtimali yüksekti ama temiz beze güveniyordum tek koruyucum o oluyordu. derken yaklaşık 20 günün sonunda o illetten kurtuldum.

biraz uzun oldu okuyana da okumayana da teşekkür ederim.

Soran beğendi
    • okudum ben vallaaa :) geçmiş olsun arkadaşım ya

• Öncekileri Göster
    • 2ay

Banada cikti 7 aydir falan var bendede

• 2ay

doktora görünmek belki en iyisidir. ancak ne zaman gitsem hep baştan savma muayene olduğum için sevmiyorum doktora gitmeyi.
      doktora gitmeden işi çözmek istiyorsanız o bölgeyi uyuşturacak bir şey lazım kısaca, oymak için. eczacılar bilir, bilmeli.