Ece Erken oğlu Eymen'in saçlarını mı boyatıyor? Siz olsanız uyumlu olmanız adına çocuğunuzun saçını boyatır mısınız?

Gizli Üye
Ece Erken'in oğlunun saçları mı kaldı derdimiz diyorsanız, aslında mesele kimin oğlu olduğu değil, bir bebetonun saçlarının boyatılma şüphesi.
Ece Erken oğlu Eymen'in saçlarını mı boyatıyor? Siz olsanız uyumlu olmanız adına çocuğunuzun saçını boyatır mısınız?
Aşağıdaki gibi olan bir çocuk, yukarıdaki gibi olmuş. Ama Ece yaptığı açıklamada güneşten açıldığını, saçmalanmamasını söylemiş. Siz ne dersiniz? Uyumlu olalım diye çocuğunuzun saçlarını kendiniz gibi boyatır mısınız? Veya karınız böyle bir şey yapsa tepkiniz ne olur beyler?
Ece Erken oğlu Eymen'in saçlarını mı boyatıyor? Siz olsanız uyumlu olmanız adına çocuğunuzun saçını boyatır mısınız?