Emziren anne nasıl zayıflar?

Kilosunu çok sorun ediyor ve saçma sapan diyetler yapıyor sürekli. Sağlığından olacak en sonunda...
En salıklı nasıl zayıflayabilir. Diyetisyene gitmeye ikna edemedim.Emziren anne nasıl zayıflar?

0|0
241

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• Ekmeği hamuru azaltsın diyeceğim ama emziren bir kadın için illa ki bir karbonhidrat gerekecek. Sen bir diyetisyenden tavsiye alsan daha iyi olur salla burdakileri

0|0
    0|0
  • Diyetisyen ve spor ile. İlk 6 ay vücudu kendini anca toparlar zaten diye biliyorum ama yanlış yönlendirmek istemem. Pek bilgim yok doğum, bebek şeylerinde

0|0
    0|0
  • Yeşil salata, sebzeler, meyveler, ayran ve su süt yaptirir. Bilinenin aksine tatlılar, yağlı seyler süt yaptirmaz. Un, şeker, tuz , yağlıdan uzak durup emzirmeye devam ederse, bebişide arabasina bindirip günde bir saat yürüyüşe çıkarsa bir kac ayda bütün kilolar gider. Allah analı babali büyütsün...

3|0
    0|0
  • spora başlasın 1 seneden sonra vermesi zorlasır

0|0
    0|0
  • Et ağırlıklı beslenerek. Karbonhidrat almayacak. Bol bol yürüyüş yapacak. Günde 10 km civarı. Ben bu şekilde ciddi kilo vermiştim.

0|0
    0|0
  • sporla

0|0
    0|0
  • Benim size önerim lütfen diyet yapmasın. Bebeğin gelişiminde diyet değil de sağlıklı beslenme düzeni olmalı.

Zaten sağlıklı beslenmeyi yoluna koyarsa zayiflar ve formunu korur.

Mesela sabah kalkinca şu içsin aç karnına.
    Yani su tüketimi çok önemli. En az 2-3 litre tuketsin. (10 bardak=2L)

Aburcuburu tamamen bıraksın. Ayrıca yavaş yavaş şekeri de. Zaten Aburcubur bebek içinde zararlı.

Beyaz ekmek yerine tam buğday ekmeği tuketsin. En önemli olan öğün olan kahvaltıyı da tam yapsın.

Not: Aç kalarak asla kilo verilmez. Bu yüzden 3 ana 3 ara öğün şeklinde beslensin. Bol bol sebze tuketsin. Bir de şeker ihtiyacı için meyve yesin.

Benden bu kadar. Umarım işinize yarar.
    Sevgilerimle 💕😀

0|0
    0|0
  • Neden gitmiyor ko madem zayıflamak istiyor bence emzirirken böyle bişey kalkışmasın

0|0
    0|0
  • Bol bol su içsin ekmeği azaltsın yemeklerden 1 saat önce yeşilçay içsin beyaz ekmek yemesin yağlı tuzlu tatlı yemesin günde 2 araöğün yapsın birisinde kuruyemiş diğerinde meyve yesin. Pilav makarna aburcubur kola içmesin...

1|0
    0|0
  • Bence annemiz doğum sonrası sendromuna girmiş. Zayıflamak isteyip diyetisyene gitmemek mantıksız.

1|0
    0|0
  • Bol su içerek şekerden ve undan uzak durarak ve bol bol emzirerek zayıflayabilir sutum olsun diye şekerli şeylerden uzak durmalı

1|1
    0|0
  • Sağlıklı beslenip spor yaparak. Hayırlı olsun bebeğiniz

0|0
    0|0
  • Ekmeksiz

0|0
    0|0
  • Emzirirken zaten zayiflaniyor

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • Emzirmek ciddi kalori yaktıran bir şey zaten çok takılmasın sütü kesilmemesi herşeyden önemli, sağlıklı beslenip hareket etsin yeterli

0|0
    0|0
  • Bikaç sorum olcak cevaplarsan yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • zayıflamasin

0|0
    0|0
  • spor yaparak

0|0
    0|0
  • Diyetisyen ile

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 1

• Hocam 8 aydır spor yapıyorum belirli diyetler uyguluyorum bu süre içinde öğrendiğim şeyleri sana anlatacağım. Öncelikle kadınları günde alması gerek kalori miktarı çok azdır çikolata vb abur cubur yedikleri zaman o kalori miktarını geçiyorlar ve kilo alıyorlar. Öncelikler bunlardan uzak dursun. Ekmek yemesin çünkü yapımındaki yağ direk vucutta depo ediliyor. Sık sık yesin ama az yesin. Bol bol limonlu su içsin sindirimi hızlandırır kilo vermesine yardımcı olur. Birde yediği şeyleri gün içerinde not etsin kaç kalori yapıyor. Öyle saçma saçma diyetler yapmasına gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...