Doğmamış bebek için yapılan Baby Shower partileri ne kadar gerekli? Siz bebeğiniz için böyle bir parti yapmak ister miydiniz?

Tuti-iMucize
Doğmamış bebek için yapılan Baby Shower partileri ne kadar gerekli? Siz bebeğiniz için böyle bir parti yapmak ister miydiniz?
Bence hiç gereği yok bizim kültürümüzde zaten bunun aynısı bebeğin kırkı çıktıktan sonra mevlüt okutularak yapılıyor.
Doğmamış bebek için yapılan Baby Shower partileri ne kadar gerekli? Siz bebeğiniz için böyle bir parti yapmak ister miydiniz?