Araba alacağım önerileriniz neler ?

50 ile 80 bin tl arasında bütçemiz var . benim aklımdan geçen mini cooper s cabrio . ancak bu fiyat aralığında başka önerebileceğiniz kullanışlı manuel vites arabalar var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• alma alama başına bela olur trafik it köpek uğursuz dolu.. benzin aldı başını gitti mazot benzini tüpde mazotu kovalıyor..en önde benzin olduğu için beni yakalayamasınlar diye daha hızlı gidiyor..vergiler %200 arttı son beş senede.. servis park ücreti v.s derken sermayeyi kediye yüklersin..karda kıştada korkar binemezsin evin önünde yatar yatarken bile masraf açar.. takis bin dolmuş bin at bin deve bin yüzbin onbin ama sakııııın araba alıp binme..benden sana bir abi tavsiyesi.. paranı at kenara yatırım yap bono al dövize yatır japon yeni al iyi kazandırır japon yeni bahar ayında yukarı fırlar ... kağıt ala bir bilen yardım etsin parayı batır.. ama sakın araba alma hem paran hem huzurun cebinde kalsın..

Erkekler Ne Diyor 30

• bence wolswagen al alman malı cok sağlam arabalar ya da audi golf passat jetta

• Seatlarda hoş aslında spor araba tarzında

• 1985 model lamborgini al

• Volkswagen modellerini alman daha güzel olur hem sağlam hem konforlu ve çokta olmasada golf ve polo miniyi andırır :)

• alman ürünü arabaların çok kaliteli olduğunu biliyorum onuda düşünebilirim aslında

• Bir tur vereceksen sana iki tane araç önerebilirim.

• alfaromeo julietta

• Wv scirocco al süper

• benim elantraı verim sana kardeş para lazım 20 ye bırakırım 2004 güzel bak 0 gibi

• Volkswagen Scirocco tek kapı siyahAlfa romeo julietteVolvo (hepsi olur s40, c30...)

• Mini cooper araba diye binmeyin şu araca ıyy.

• 80 bin lira ya tertemiz bir mercedes c180 dir benim önerim. ama spor olsun daha çok diyorsan 2008 bmw 3.20 cabrio lar da çok iyidir. 80 bine bulursun onu da

• teşekkürler ama küçük bir araba almayı düşünüyorum

• Öncekileri Göster
    • link baktım senin için. İşini fazlasıya görür

• teşekkürler

• link bir bayan için en estetik arabalardan biri bence

• tasarımı çok hoş gerçekten , kampanyalı fiyatıda uygun teşekkürler

• rica ederim

• vw beetle kesinlikle, kendine has bir duruşu var

• bayana olabilicek en güzel araba vw new beetle boşuna arama git al onu :D

• evet oda güzelmiş

• hiç başka bir araba arama :)

• mini cooper'a çok benziyor sevdim bunuda teşekkürler fikir için

• o aralıkta param olsa araba alırken kimseye danışmam :)

• mademki 80 bini gözden çıkartıyon git volvonun yeni serisini al hacback 180 beygir harika bir araba v e unutma volvoda ölümlü kazalar sıfır yok gibi birşey o kadr sağlam bir araba yani .

• 3 kişiden kork biride. Aşağıda ismi geçen sonradan görme (lahmacun) isimli kişi:))

• Hyundai i30 iyidir bak:D

• olabilir teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • beyler tartışmayı kesebilirmiyiz lütfen , ikinizede fikirleri için teşekkür ederim

• engelledim zaten:D

• C180 2012 mersedes 2.el düüşük km alırsın 80 mantıklısı budur kardeşim

• güzelmiş ama küçük bir araba istiyorum park sorunu olmasın diye

• Pardon. Hanımefendi bayan olduğunuzu görmedim en rahat keyifle sürecebileceğiin araç fordfiesta al bence

• Ford mustang al bütcen iyi maşallah en azından herkesde olmayan bir araba ya da mitsubishi lancer evo 9ikisiylede polislerden kolayca kaçabilirsin .d

• çok nfs oynama :D

• Ahaha aklıma bile gelmemişti .d.d

• Toyota auris yeni kasası güzel

• o beni aşar

• ::D

• Bmw mercedes bakin bence. Bosuna diger markalarla ugrasmayin.

• peugeot 407. kesinliklee

• küçük araba düşünüyorum park etmesi daha kolay benim için yinede teşekkürler

• anladımm

• kredı ıle almayı dusunmuyorsan sıkıntı yok yanlız kredı ıle alacaksan yılbasından once yoksa yılbasından sonra alırsan bırıkım yoksa alman zor gıbı.bddk kararları ıle tasıt kredılerı 48 ayda sabıtlenıyor.ancak en onemlı karar ılk 50 bıne kadar olan kısım ıcın bankadan yuzde 70 sonrası ıcın ıse bankadan yuzde 50 cekebılıorsun..bu da ne demek 80 bınlık arabada 30 bınlra ozsermeyen olması yanı bırıkımın olması emektır yoksa alamassın demektır

• Gözün körolsun dünyaGörüyorsunuz biz hangi parayla nikah kıyacağız diye kıç yırtıyoruzVatandaş 80 bine araba alıyorMerhaba Sedef merhabaHayırlı olsun kardeşOpel İnsignia dizel alın

• teşekkürler, insignia'da aklımda değerlendiricem teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • Sem benım hıc arabam olmadı..

• Eşşeğin oluyum beni sür imam'ım

• Honda Civic al arkana bakma

• A serisi hatcback merso modeli al bayana güzel gider

• Eğer aile arabasından bahsediyorsan çok komik olur ..kendin içinse bilemem tabi:

• kendim için

• Woswogen beetle al. arabaya bincem diyosan eger Ford-Mustang 75 bine rahat bulursun ..

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...