Araba alacağım önerileriniz neler ?

50 ile 80 bin tl arasında bütçemiz var . benim aklımdan geçen mini cooper s cabrio . ancak bu fiyat aralığında başka önerebileceğiniz kullanışlı manuel vites arabalar var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• alma alama başına bela olur trafik it köpek uğursuz dolu.. benzin aldı başını gitti mazot benzini tüpde mazotu kovalıyor..en önde benzin olduğu için beni yakalayamasınlar diye daha hızlı gidiyor..vergiler %200 arttı son beş senede.. servis park ücreti v.s derken sermayeyi kediye yüklersin..karda kıştada korkar binemezsin evin önünde yatar yatarken bile masraf açar.. takis bin dolmuş bin at bin deve bin yüzbin onbin ama sakııııın araba alıp binme..benden sana bir abi tavsiyesi.. paranı at kenara yatırım yap bono al dövize yatır japon yeni al iyi kazandırır japon yeni bahar ayında yukarı fırlar ... kağıt ala bir bilen yardım etsin parayı batır.. ama sakın araba alma hem paran hem huzurun cebinde kalsın..

Erkekler Ne Diyor 30

• benim elantraı verim sana kardeş para lazım 20 ye bırakırım 2004 güzel bak 0 gibi

• Volkswagen Scirocco tek kapı siyahAlfa romeo julietteVolvo (hepsi olur s40, c30...)

• mademki 80 bini gözden çıkartıyon git volvonun yeni serisini al hacback 180 beygir harika bir araba v e unutma volvoda ölümlü kazalar sıfır yok gibi birşey o kadr sağlam bir araba yani .

• alfaromeo julietta

• bence wolswagen al alman malı cok sağlam arabalar ya da audi golf passat jetta

• 3 kişiden kork biride. Aşağıda ismi geçen sonradan görme (lahmacun) isimli kişi:))

• 80 bin lira ya tertemiz bir mercedes c180 dir benim önerim. ama spor olsun daha çok diyorsan 2008 bmw 3.20 cabrio lar da çok iyidir. 80 bine bulursun onu da

• teşekkürler

• link baktım senin için. İşini fazlasıya görür

• bunu sevdim audi iyidir

• Öncekileri Göster
  • Hyundai i30 iyidir bak:D

• engelledim zaten:D

• beyler tartışmayı kesebilirmiyiz lütfen , ikinizede fikirleri için teşekkür ederim

• ahahhahahh adama iyikide link yolla dedik 110 connect le i30 u kıyaslayan ilk insan sen olmalısın d:D sen onla anca ticaret yaparsınkız arabadan bahsediyor ticaret yapmaktan değil:DDD i30 asıl arabadan anlayan kişiler iyi bilir senle burda bunu tartışacak değilim çünkü arabadanzerre kadar anlayann biri değilsin:D

• Öncekileri Göster
  • Eğer aile arabasından bahsediyorsan çok komik olur ..kendin içinse bilemem tabi:

• kendim için

• C180 2012 mersedes 2.el düüşük km alırsın 80 mantıklısı budur kardeşim

• Pardon. Hanımefendi bayan olduğunuzu görmedim en rahat keyifle sürecebileceğiin araç fordfiesta al bence

• güzelmiş ama küçük bir araba istiyorum park sorunu olmasın diye

• Ford mustang al bütcen iyi maşallah en azından herkesde olmayan bir araba ya da mitsubishi lancer evo 9ikisiylede polislerden kolayca kaçabilirsin .d

• Ahaha aklıma bile gelmemişti .d.d

• çok nfs oynama :D

• Woswogen beetle al. arabaya bincem diyosan eger Ford-Mustang 75 bine rahat bulursun ..

• vw beetle kesinlikle, kendine has bir duruşu var

• Wv scirocco al süper

• Bir tur vereceksen sana iki tane araç önerebilirim.

• Toyota auris yeni kasası güzel

• link bir bayan için en estetik arabalardan biri bence

• rica ederim

• tasarımı çok hoş gerçekten , kampanyalı fiyatıda uygun teşekkürler

• ::D

• o beni aşar

• Volkswagen modellerini alman daha güzel olur hem sağlam hem konforlu ve çokta olmasada golf ve polo miniyi andırır :)

• alman ürünü arabaların çok kaliteli olduğunu biliyorum onuda düşünebilirim aslında

• bayana olabilicek en güzel araba vw new beetle boşuna arama git al onu :D

• mini cooper'a çok benziyor sevdim bunuda teşekkürler fikir için

• hiç başka bir araba arama :)

• evet oda güzelmiş

• Bmw mercedes bakin bence. Bosuna diger markalarla ugrasmayin.

• A serisi hatcback merso modeli al bayana güzel gider

• peugeot 407. kesinliklee

• anladımm

• küçük araba düşünüyorum park etmesi daha kolay benim için yinede teşekkürler

• kredı ıle almayı dusunmuyorsan sıkıntı yok yanlız kredı ıle alacaksan yılbasından once yoksa yılbasından sonra alırsan bırıkım yoksa alman zor gıbı.bddk kararları ıle tasıt kredılerı 48 ayda sabıtlenıyor.ancak en onemlı karar ılk 50 bıne kadar olan kısım ıcın bankadan yuzde 70 sonrası ıcın ıse bankadan yuzde 50 cekebılıorsun..bu da ne demek 80 bınlık arabada 30 bınlra ozsermeyen olması yanı bırıkımın olması emektır yoksa alamassın demektır

• Mini cooper araba diye binmeyin şu araca ıyy.

• Seatlarda hoş aslında spor araba tarzında

• Gözün körolsun dünyaGörüyorsunuz biz hangi parayla nikah kıyacağız diye kıç yırtıyoruzVatandaş 80 bine araba alıyorMerhaba Sedef merhabaHayırlı olsun kardeşOpel İnsignia dizel alın

• Eşşeğin oluyum beni sür imam'ım

• Sem benım hıc arabam olmadı..

• Bana da malıyın zekatını yolla kız

• Öncekileri Göster
  • o aralıkta param olsa araba alırken kimseye danışmam :)

• 1985 model lamborgini al

• Honda Civic al arkana bakma

Kızlar Ne Diyor 7

• Bmw116Audi a3 Ford fiestaOpel astraVw golfBunlar küçük en süper arabalar :)

• Bmw 116 ve audi aklımda teşekkürler

• :) teşekkürler

• Citroen c2 vişne çürüğü tam senlik

• Scirocco veya Beetle. Benim eski erkek arkadaşımda Scirocco vardı süper bir şeyyy

• wolkvagen jetta, veya scirocco .. süper lan :))

• golfün en dolu paketini alabilrsin

• Lamborgini al.

• kırmızı mini cooper hayalim istersen alırken bidenede bana alabilirsin (bu arada o kadar param olsa vay yavrum vay)

• juke alın belediye dağıtmış gibi

• rahat değil beğenmedim onu

Yükleniyor...