Mağara Devri mi, Şimdi ki Devir mi Daha Güzel?

Mağara Devri mi, Şimdi ki Devir mi Daha Güzel? Sakın hemen, ne biçim bu soru ya, tabii ki şimdiki devir demeden önce düşünmenizi tavsiye ederim. Mağara devrinin ne gibi olumlu yanları vardı acaba?Elbette düşünen kafalar bunu için güzel şeyler bulacaktır. Bende düşüncemi daha sonra paylacağım. :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 12

• Eski devirlede yaşamak isterdim kesinlikle.

• o dönemi bilmiyorumki ama

• eskiden yaşam tarzını bilmediğim için şimdiki zaman hahaha

• ımmm.bence şimdiki devir..mağara deviri hayat şartları çok zor be yaa..erkekle kadının dış görünüşü hemen hemen aynı :D iletişim olanakları yok...hani desenki rönesans osmanlı dönemi fiilan belki gitmek isterdik de..mağara devri bana ağır gelir anlıyacağın ..

• "The man from earth" filmi aklima geldi nedense:)gelecekte yasamak en iyisi olurdu belki de..

• magara devri.

• mağara bence ben severim öyle ortamları ve çok daha eğlenceli

• sağlık açısından daha iyi olabilir o zamanlar. şimdi yiyecekler fazla işlenmiş ve kimyasallı ayrıca çok sedanter bi yaşam sürüyoruz. ama yine de o devirle kıyaslamak için o zaman da yaşamış olmak gerek. ben yine de günümüzü tercih ediyorum.

• mağara devri tabi ki ne giyecem derdi yok . epilasyon derdi yok yemekleri erkekler yakalayıp geliyor tam yan gelip yatılacak devir

• mağara kim kime dumduma olmak vardı kih kih

• magarada soguk olurdu ya kisin hele, bu devirde sansilyiz bence

• klimayı açaydın

• soğuktur ya mağara devri. ben evimde mutluyum şu an.

Erkekler Ne Diyor 7

• mağara derim azıcık aşım ağrısız başım

• magara devri tabi... para yok, k.kartı yok, ic karartıcı diziler yok, iletisimi kolaylastoırmak icin icad edilen ama sosyal iletisimin icine eden cep telefonu ve internet yok, gdo yok, katkı maddeleri yok, bal reklamları yok.. ohh mis gibi :)

• o zamanlar şimdi elimizde olan imkanların hiçbirisi yoktu.ama o zamanlarda bile insanlar kendilerine bir barınak yaratmışlar.mağara devri yada şimdiki devir diye bir ayrım yapılması yalnış bana göre. çünkü zaten bu oluşumun son ürününü yaşamaktayızz.sadece değişen tek şey olanaklar..

• Hepiniz mağara devri bebeleri gibi, sanki o devirde yaşamış da özlemini çekiyormuş gibi konuşmuşsunuz, taktir ettim...

• şiddetle mağara devri

• Mağara değil ama maden devri olabilir en azından ateş bulunmuştu

• Eski devirde kokla yoktu, şimdi ki zamanda var.

Yükleniyor...