• Sor
  • Bence

Dubai malı telefonlar hakkında..

televizyondan bir ara tablet görmüştüm sipariş ettim hiçbir bilgim yoktu televizyon satışları hakkında megerse çin malıymış.E durum bu oluncada ters ekranlı çıktı. Şimdi internetten bir telefon buldum dubai malıymış onunda çin malından bir farkı yokdur tabi.Ama dubai malı telefonlarda ters ekran sorunu oluyormu ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Dubai malı bir satış stratejisidir, Ürünler tamamen replika çin malıdır. İlk çıkan firmalar orjinal ürün satıyorlardı ancak replika ürün satanlar ise bunu kullanmaya başladılar. Sebebiyse Dubaide vergi muafiyeti olduğu için ürünlerin Türkiyeye paralel ithalat yani distribütor garantisi dışında getirilmesinden dolayı fiyatlar biraz daha ucuzdu. Şimdi gerçekten orjinal satan firmalar var mı bilemiyorum. Ancak Çin malını da kötülemeyin, İphone bile Tayvan dan tedarik ediyor akıllı telefonlarını...Ucuz ürün olduğu gibi kaliteli ürünlerde mevcut Çin pazarında, adı çıkmış adamların...

• yani sorun cıkmazmı

• Bilemem bu firmanın güvenirliğine bağlı, sordunuz mu ne diyorlar?

Erkekler Ne Diyor 2

• dubai mali diye bisey yok burda hersey disardan gelir cin malida var japon mali da var parana gore alirsin dandik mal almissan dubainin sucu ne?

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...