Nasıl bişey bu anlamıyorum, kendime anlam veremiyorum.. neden mutsuzum?

19 yasındayım, Sağlığım yerinde, istediğim herşeyi yiyip içiyorum, giyiniyorum. annem babam benim icin herseyi yaptilar, onlarin hakki odenmez. onlar benim herseyim. (kendimi begenmislik yapmak istemiyorum) ama etrafta begenilen biriyim, cirkin degilim yani. yuzum olsun fizigim olsun begeniliyorum. bir tek boyumu takiyodum bir ara kısa oldugum icin 1.53 ama gecti oda artik. simdiye kadar bir ciktigim oldu, bir sevdigim. 13 yasinda basladi, bakisiyoduk oyle mesajlasiyoduk 3 yil surdu, ama sonra ayrildi benden( kendisi bnden 1,5 yas buyuk) cok canim yandi, yasim kucuktu ama cok sevmistim, alismistim, hayallerimiz vardi. cok kotu gunler gecirdim. 2 yil ayri kaldik, benim hayatima kimse girmedi ama onun 6 ay suren bir iliskisi olmus, bir tanede 3 haftalik, yapamamais ve ayrilmis, mutlu degilmis. simdi o bana Allahima sukurler olsun geri dondu veşu an8 aydir beraberiz. hatasini anladi.. sevdigim, ilk askim bana geri dondu, ustelik beni sevdiginide biliyorum eminim, benden daha cok o evlilik hayalleri kuruyo. ama neden bilmiyorum, ben mutsuzum. hayattan zevk alamiyorum, kendime guvenim yokmus gibi hissediyorum, onu okadar sevdigim halde bir an onunka evlenmekten bile korktumm, anlayamiyorum.. neden boyle?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yine giderse diyemi korkuyorsun ?

• yani evet bir ara dusundum..

Erkekler Ne Diyor 7

• sahip olduklarını düşün, şükür et, olmayabilirdi de

• güzel hikaye :) bir şeylerden şüphe duyuyor olabilirsin

• guvenenin kalmamıs olablir oana karsı o kadar uzun yıl birlikelikten sonra kolay degil biraz kendine zaman tanımalısın bence :)

• Onu taşıyamayacağını düşünüyorsun veya geçen zamanda yıprandıgın için artık eskisi gibi de bir güvenin yok, cesaretsizliğinde buradan kaynaklanıyor...Sorunlar bunlar bence, nasıl üstesinden geleceğini iyi biliyorsun

• sevdinle alakalı değil dimi genel olarak bir sıkıntı ve mutsuzluk var hayatındaenerji kalmamış olabilir

• Düzelir herşey zamana bırak ..

• ona karşı güvenin kalmadığı için

Kızlar Ne Diyor 1

• sanırım pek inancın, güvenin kalmamış aşkına.. bende de aynı durum oldu. o bana tam olarak olmasa da geri adım atmak istedi ama izin veremedim..çünkü insanın içinde bir şeyler kopmuş oluyor ne hissedeceğini bilemiyorsun çok kötü ve zor bir durum..

Yükleniyor...