Sevdiğini söylediği halde bir erkek neden ara vermek ister?

Ailevi sıkıntıları oldugunu ve 2 ay beklemesini ve benden soğuma dediğini..ve beklemesi için söz vermesini istediği bir kızı seviyomudur ? (sevse niye ara vermek istesin ama sevmesede bitirelm der sen yoluna ben yoluma der.neden bitsin değilde ara verelim)

Cevabın Var mı?

0/2000 characters

En İyi Cevap

• sorun böyle bişey olsa bu ara sorunlarım var seninle fazla ilgilenemeyebilirim ben hoş gör olurmu derdi.. ara vermek sevenin harcı değil

• eyvallah :)

• helal olsun :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok sıkmışın oğlanı :D

• parası bitmiştir, maaşı bekliyordur. bir yere götüremicek ya seni, ayak yapıyo işte.

• bence sıkılmış ama bitirmekten de korkuyo deneyeyim baktım pişman olursam da açık kapı bırakayım diyo

• haklısın teşekkrüler

Kızlar Ne Diyor 3

• söylemiş zaten ailevi sıkıntıları varmıs zaman ver seni kaybetmek istemediğinden ara vermiş..

• Sonuçta ona sorman daha mantıklı değil mi? Ben onun ailevi nedenden mi yoksa ilişkinize ara vermek isteyip istemediğini bilemem :o

• bence ilişkiyle ilgili kafasında sorular olabilir.

• zaten sordum ve ailevi nedenlerini söyledi..ama ne kadar gerçek olabilirki

• kafasını dağıtmak hatta direkt dağılmak istemiş vatandaş biraz sıkılmış sanırım senden ama dönerse senindir bacım :D

• :)

Yükleniyor...