• Sor
  • Bence

Lazer epilasyon yaptırıp da sonuç alamayan var mı?

Çoğu kimse memnun kalmıyor bir de ben araştırayım dedim..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Aga anladım ki sitede ki tüm hatunlar neredeyse kıllıymış! =)

• Güldürdüğü için en iyi cevap sectim. Yoksa az tüylü olan da yaptırabilir lazer..

Erkekler Ne Diyor 7

• Memnun kalmayanların nedeni belli.Uzman doktor olmayan yerde uygun olmayan cihazlarla yapılırsa sonuç kötü olur.Ben araştırmış biri olarak konuşuyorum.Uzman ellerde uygun cihazla en etkin sonuç alınır.

• Benim bir arkadaşım 6-7 seans gitti. Azalmak bir yana, çoğaldığını iddia ediyor.

• cogatlmasi yalan

• Öncekileri Göster
    • Olmaması gereken bölgelere yaptırtmıstır:) sarı tüylerdir onlar:)

• Tüyleri sarı değil. Vallahi açıkçası umrumda da değil. Tamam severim çok kendisini ama kılları beni pek ilgilendirmiyor. Bana öyle söyledi sadece ve ben de akratdım burada. :)))

• bir süre sonra tekrar çıkıyor , boşa para israfı

• O zaman kıllı kıllı gezsinler :)

• yok ağda iyidir

• koltuk altlarım için yaptırmıştım yaklaşık 3 yıl oluyor ve hiçbir şekilde tüylenme olmuyor çok rahatım gayette temiz hissediyorum kendimi tavsiye ederim ama çok acıtıyor dayanılır gibi değil dayandık ama çok rahatım şu an.

• aaa o kadar çok mu acıyor canım...bence sanda acemisi denk gelmiş...

• Öncekileri Göster
    • oha harbiden çıkmıo mu ya hiç .bde kaç seans gittinki çok olması lazım.snnki iğneli falansa dorudur

• 7 - 8 defa gittim 3 ayda bir 2 yıl sürdü iğne olayı ne ?

• fena göğüs kıllarım var tüysüz olmak değilde biraz seyrelsin istiyorum olurmuki lazerle

• Kızlar bacaklarda sonuç alınabiliniyorsa bir zahmet gidin de yaptırın şunu. Biz de bazı kızlar fazlasıyla göz zevkini bozabiliyor insanın. (çorap içinden kıl fışkırma durumları öğğ)

• Ben sadece memnun kalanlara rastladım öyle ise

Kızlar Ne Diyor 21

• Hiç ihtiyacım olmadı , ama yaptıran arkadaşım memnun onu biliyorum ...

• Yapmadığım için lazer epilasyonu sonuç alamadım

• yaptırmadım düsünmüstüm yaptırmayı uzunda olsa bi süre sonra tekrar cıktığnı öğrenince vazgectim

• 2. seansım bayağı gitti ben memnunum.

• hastanedemi yaptırıyosun

• hayır.ama estetisyen ve cihaz çapa dan geliyomuş

• ben alamadım 11 seans oldu hala kıllıyım :(

• Çok esmersin sen o zaman:(

• hormonlarım bozukmuş...

• kac yasındasında hormonların bozuk

• ince ve açık renk kıllarda çok iyi sonuç vermiyor ama onlarda da azalma oluyor

• 2 senedir gidiyorum güzüm de hiç de bi faydası olmadı koltuk altı bitti bitek. hemde 5. seansta felan.

• memnunum tavsiye ederim

• Yaptırdığın yere bağlı...Vede herkes estetisyen değil, bu estetisyen işi, dikkate alınmalı, ben çok memnun kaldım yaptırdığım yerden...

• ben doktora yaptırdım hemde cok etkılı bı makınayla cok arastırmıstım ama hıcfayda gormedım tüyün kalitesi önemli bu durumda :)ince telliyse cozum yok zaten

• 5 seans gitim yuz icin % 40 azaltti:) devam edecem gitmeye, bir 5 seans daha

• hangi cihazı kullandılar yüzün için

• alexandi ya öyle bisey iste

• yaptıracağınız yer ve kullanacakları cihaz çok önemli. gerçekten bilinçli estetisyen tarafından kaliteli ve etkili bir cihazla steril bir ortamda yaptırırsanız %90 sonuç alırsınız. hiçbir yer %100 garanti veremez, kendilerini riske atmak istemedikleri için. çünkü bazı bünyelerde özellikle doğumdan sonra az miktarda tüylenme görülür o da eskisi kadar olmaz.iğneli epilasyon asla tavsiye etmem zira acısız yöntemi varken gereksiz yere acı çekmeye gerek yok. lazer epilasyonun acısı da hafif bir iğne batması kadar oluyor. kıl kökleriniz sert ve kalınsa acı biraz daha artabilir fakat asla epilatör ya da ağda kadar acıtmaz. eğer kıl kökleriniz kalın ve siyahsa çok daha erken sonuç alırsınız. ben yaptırıyorum çok da memnunum. gönül rahatlığıyla tavsiye ederim :)

• yalnız benim gittiğim yerde %100 bitme garantisi veriyor seans sınırı yok yani.öyle olanlarda var.belirtmek istedim.

• 2 tür lazer var yanlız.Birisi modern ağda denilen sadece bir süre için kılların çıkmasını engelleyen birde tamamen tüylerin köklerinin kurumasını asla çıkmamasını sağlayan lazer. Araştırmak lazım yani

• memnunum tawsiye ederim :)

• teyzem gitmişti.Çene altı tüylerinden rahatsızdı.Bir süre seanslara katıldı ve çok memnun kaldı.Doktorun ve kullandığı cihazın kalitesi çok önemli.

• nerde yaaptırmış acaba hastanedeki doktorlardamı yaptırmış

• hayır.Bunun için özel bir klinik vardı oraya gitti.

• kullandıgı cihaz hangisi

• ben estetisyenim ve size önerim lpl kullanan yerlere gitmeyin çünkü çok uzun sürüyor tamamen bitmesi ve lplde uzman olmayan bir yerde yanma riskinizde var en iyisi şuanda diode lazer . o yüzden diode lazer kullanan yerleri tercih edin hem daha az acı oluyor hemde dökülmeler çok iyi sonuçlarını 8. seansda net olarak görürsünüz.

• peki nereye gitmek lazım hastaneye felan gitsek olurmu acaba

• ıpl ve diode nedir?

• Bende gitmeyı dusunuyordum yorumları takıp edeyım =)

• en iyisi iğneli o da sadece yüze.. ve çok acı çekiyorsun.. lazerde kiminin yüzü orası burası yanmış.. zararlı olduğu da söyleniyor...

• ben yaptırdım memnun muyum tartısılır aslında inanılmaz bi azalma var tuylerin yuzde sekseni gitti ama hala btmedi ve seanslrım bitti tekrar para oduyorum

• 4 seans gittim henüz, epey azaldı. Bitene kadar seans garantisi var.

• lazer epılasyoda basarı kılın kalınlıgı veten rengı ıle alakalı.mesela beyaz tenlı kılları kalın olanlarda daha etkın sonuc alınıyor.

Yükleniyor...