• Sor
  • Bence

Ben bir ara birşey gördüm ve hocalara anlattım.gördüğüm hüddam meleği olduğunu söylediler.hüddam meleği nedir

ben bir ara birşey gördüm ve hocalara anlattım.gördüğüm hüddam meleği olduğunu söylediler.hüddam meleği nedir

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Şimdi hüddam meleği denilen şey bir insanın kurandan bir ayatei sürekli okumasıyla gelen yardımcı meelek gibi birşey bunu kendi isteğinle ve çok zor şartlarla elde edersin bayada riskli bir iş eğer istersen bazı yapman gereken şeyler var yaparsın ve hüddam meleği edinirsin buda senin dileklerin için allah'a yalvarırı baya karışık konular netten bak iyice araştır bu tür konular hassas iyice araştır allah korusun yani :)

• ben istemedim..ama ayetleri okudum çok

• Öncekileri Göster
    • şimdi bu melek iyi mi kötü mü senin anlattığına göre

• Her ikside aslında çünkü bu melek senn hizmetin altına giriyo diyorum ya karışık sana attğım libkde hepsi var oku

Kızlar Ne Diyor 3

• google yazdım 3 harflilermis sanırım :s korktum kapadım

• o yanı öyle birde çok ayet okuyup çok dua okuyana rabbim tarafından gönderilen melekler varmış..o kısmı gördün mü

• bakmadım fazla bilincaltıma girer falan

• gördügün nasıl bıseydı merak ettım ben tıp kkaznmak ıstıyorum banada dua edermısın nolursun :)

• olmaz..gözlerim yanıyor benim hala cevap vermedin :)

• Öncekileri Göster
    • tamam profili aciyorum

• istek yolladım kabul et

• hocaya anlatmisken sorsaydin ne olduklarini

• sordum söylemediler..söyleyemeyiz dediler..

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim..iyi geceler rabbim raahtlık versin

• amin tessekur ederim sanada.)

Erkekler Ne Diyor 5

• şimdi benim gördüğüm melek rabbim tarafından gönderilen mi..yazıda öyle mi diyor

• Bana ne soruyorsun? Linkte ne yazıyorsa. Deli mi ne yaa?

• hocaların seni yemiş sgasghehea

• iste o gordugun

• Bunu googla amcaya sorsana delikanlı

• sordum..birde bileniniz var mı aranızda dedim birde size sorayım dedim

• 3 harfliler kanka

Yükleniyor...