Sıfır km araba almak istiyorum, hangi arabayı tavsiye edersiniz?

araba almak istiyorum aklımda 3 araç arakada kaldım lütfen yardım.. toyota corolla 2014

opel insignia 2014

ford mondeo 2014

wolksvagen golf 2014

çok teşekkür ederim şimdiden..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Wolksvagen Golf der giderim :))

• teşekkür ederim sağolasın.

• 4 şıkta Golf varsa hiç düşünmem onu alırım son sözüm budur.

• diğer seçeneklerde fena değil ama.. golf u değerlendirmekte fayda var o halde.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• Ford güzel bence :D

• teşekkürler

• Surdum kullanış olarak en iyisi bence

• sen sürdün mü hiç :)

Erkekler Ne Diyor 8

• toyota corolla 2014

• Ben olsam beyaz focus alirdim mondeo cok buyuk veya skoda suberb al bence

• skoda satmak sıkıntı ya.

• dostum seçtiğin araçlar çok zıt araçlar genel olarak.Mesela insignia yakıt olarak çok yakar ve d sınıfı corolla c sınıfı yakıt makuldür mondeo yine d sınıfı ve yakıt olarak fazladır biraz.Bütçen ne kadar bilemiyorum ama bence skoda superb düşünebilirsin.Yada o olmaz dersen corolla düşün benzinli olanı.

• tamam kardeş ben bir düşüniyim o halde.

• neden bulunmasın dostum nem skodayı 2.5 hafta sonunda almış oluyorum.Tam istediğim gibi araç buldum gemide şuanda.Yeterki aramayı bilin mutlaka bulunur haaa hiç yoksada sipariş geçilir 3 ayda burada araç.

• onlar pek bulunmuyor diye biliyorum.

• Öncekileri Göster
  • Golfün piyasası çok iyidir. Eskiyince iyi fiyata anında satabilirsin. Dizel olursa iyi olur. Golf hatchback park etmeside kolay. Diğerleri sedan zannedersem. Wolkswagen servisleri biraz pahalıdır.

• Seçeneklerde yok ama jettalarin yeni kasalari cok hoş görünüyor. Müthiş estetik.

• teşekkür ettim sağolasın yorumun için.

• Benim dayimin arabasi ama eski kasasi. Kullanmadim da cok bindim. Teknik acidan pek bilgim yok yalniz estetigi hos. Bir de Scirocco var. Bunu kullandım ve hayatimda daha konforlu bir surus yasamamistim:) gerci bu jettadan da pahalidir. Butcene uygun olani almak en mantiklisi. Hayirlisi olsun simdiden.

• jetta açıyor bütceyi biraz krediye yönelmek gerekiyor. kullandınmı hiç jetta

• corolla alırdım bunlar arasından ..

• haklısın golf ü bende sevemedim .. ciddi bir duruşu yok arabanın

• yok kullanmadım ama şıklar birbirine çok uzak değil yakın arabalar zaten (golf hariç ona bir türlü alışamadım, sevemedim) :/

• 2010larda kendiliğinden hızlanma sorunu vardı sonra toplatılacak diye haber almıştım o yüzden ön yargılıyım biraz. sen kullandın mı daha önce.

• Ford mondeo veya corollayı al

• fluence şirket arabası ya o yüzden eledim üstelik çok hantal.

• opelde sağlam araba ama benim hoşuma gidenler ford mondeo öncelikli olmak üzere sonrada corolla gelir bu listeden fakat bu arabaların hepside iyi hangisini alırsan al pişman olmazsın listene renault fluenceyide ekleseydin güzel olurdu onlarda güzel araba

• herkes corolla dedi şimdiye kadar ama opel de şahane değil mi kardeşim

• dizel olsunda gerisi hakkında birşey diyemiycem

• teşekkürler.

Yükleniyor...