Tektaş yüzük alacagim. Sizce markası mi önemli taşin büyüklüğü mü?

Işin içinden çikamiyorum. Mesela markasi zen oldugu icin fiyat 3te 1 oraninda artiyo. Ama daha az taninan markalarda daha kaliteli yüzükler var ve daha ucuz. Ne yapmaliyim?

0|1
123

En İyi Kız Görüşü

• Zen olması sart değil.
    Şıklık şart
    Beyaz altın olsun
    Pırlanta olsa süper olur 😘ama şart değil

0|1
    0|0
    • Marka takıntısı yok. Parmakta da büyük göźüksün istiyorum. O yüzden zen dısındaki markalara yoneliyorum.

• Baya arastiriyorum zaten. Saglam olmasi icin en az 20 karat olmasi gerekiyo mesela. Berraklik renk kesim bunlarin iyi olmasi gerekiyo. Boyle olunca da 2000 lirayi gözden cikardim zaten. Almisken de harika hiss3tmesi lazim

• Sen kendini aşmışsın 🐤benim düşüncem en fazla beş bin lira filandı.
      Maddi durumun cok iyi ise al tabiki ama.
      Düğünü şık bir yerde yapmak için de artırabilirsiniz bu bütçeyi veya ev eşyaları ne bileyim balayı olur.
      Hatta kız arkadasın bile seçebilir yüzüğü hem onun zevkine uygun olur.
      Bence sakıncası yok. Evlenme teklifi için yine bir yemek organize edersin ayrıca.
      Benim fikrim yirmi bin fazla oldugu.
      Benim bir aylık maaşım zaten diyorsan o ayrı tabi.

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar da ne istediğini bilmiyorlar ki abi bir popüler manken oyuncu takıyor diye illa ki onlar da takacak oluyor

0|1
    0|0
    • Illaki evlilik teklifi istiyolar. Bu durumda mecbur alicaz 😉

• E almisken de degerli oldugunu göstermem gerekir. Kizlari bilirsin kendi aralarinda konusurken bile hediyenim herseyini incelerler.

• aynen abi al sen araba da al ev de al sen al

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Seni seviyorsa ne aldığının bir önemi yok abicim 😊

0|2
    0|0
  • Taşın büyüklüğünden ziyade kesimi ve parlaklığı da önemli. Bence ism para verme ama suistimale açık bir kapı. Bu işten çok iyi anlayan birinden yardım almalısın

0|0
    0|0
  • bence seviyorsa maneviyatına bakar

0|1
    0|0
    • O konuda bir sıkintı yok ama seviyo diye de sacma sapan bisi almak istemiyorum. O yüzden buraya soruyorum.

• Marka önemli

1|0
    0|0
  • kalitesine bak tabi kii sonuçta o yüzüğü kız bir ömür parmağında taşıycak. Zen gibi markalar hep isimden prim yapıyo düşmeyin bu tuzağa

0|0
    0|0
  • ne markası ne taşın büyüklüğü taşların anlamı var anlamaına göre seçersen ve ordan da yüyrsen kat ve kat değerli olursun

0|0
    0|0
  • Markası tabiki şöyle düşün : Ferrari mi yoksa kamyon mu?

0|0
    0|0
  • Nereden aldığının ne önemi var.
    Önemli olan modeli ve beğeneceği bir yüzüğü seçebilmen.

0|0
    0|0
  • Taşı büyük olsun markası bence önemli değil sonuçta hepsi pırlanta 😄😄

0|0
    0|0
  • tek taş altın isemarkası değil taşı ve estetiği önemli

0|0
    0|0
  • altin gümüş veya elmas olmasi önemli değil onun üstünde hissetirdigin deger önemli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Atasay çok iyi

0|1
    0|0
  • tasin buyuklugu bence :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...