Bayram alısverisi hakkinda?

Bayram alisverisine basladinz mi gencler yoksa erken diyenlerdenmisiniz neler aldiniz almayi dusunuyorsunuz... bunlar guzelmi guzelse hangisini almaliyim 😊 sizlerde resim paylasabilirsinzBayram alısverisi hakkinda ?

0|1
128

En İyi Erkek Görüşü

• Ya saçmalıyorsun ya da ruhun hala o eski çocuklugunda hapsolmuş. Bişeyler almaktansa bişeyler vermek daha iyi hissettir. Bukadar ufak şeylere takılma.26 yaşında birisi için böyle şeyleri düşünmek saçmalamakla eşdeğerdir.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Bayram alışverişi yapmıyorum ilki babamı kaybettikten sonra bayramlar ilgimi çekmiyor ikincisi bayramlık alamayan çocuklar var ve dolapta bir sürü temiz kıyafet var onlardan birini giyerim üstteki elbise sanki dar gibi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Başlamadık

0|0
    0|0
  • Vücut hatlarını belli ediyor alma bunu sakın adam gibi bol düzgün siyah bir pardesü al

0|0
    0|0
  • bayrama tatile gitcem icin bayramcilik almiycam

0|0
    0|0
  • Bayramlari alisveris yapmam pek.. kullanmadigim kiyafetler var. Cocuklar'da bu bayramda annelerinde.

0|0
    0|0
    • Sana gün dogdu desene 😊

• Hayir beraber gecirmek isterdim ama tatile cikacaklar ve bende baska islerim ile meskul olacagim. :)

• Arife günü alışveriş yapmanın tadi başkadır

0|0
    0|0
  • İkincisinde gozum kaldi

0|0
    0|0
  • Canim hepsi guzel icindeki daha guzel😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Baryam alışverişimi yaptım.
    Her gün yatağımın baş ucuna koyuyorum.
    Kırmızı kurdelesi olan, kırmız pabuçlarım var bir de. 😌

0|0
    0|0
  • bunlar çok çirkin kötü dostum

1|0
    0|0
  • ilki daha güzel bence bu sene bayram alışverişi yapabilir miyim bilmiyorum genelde yapamıyorum nasip

0|0
    0|0
  • bence 2. resımdekı daha hoş duruyor bırıncı resımde bı göz yoruculuk var aama 2. daha akıcı durmus sn bılırsn gule gule giy.:)

0|0
    0|0
    • Bende ikiyi begendim fakat 1. Ninde beli cok guxel oturmus digerinde olmamis 😊 tesekkrler

• mankenler aynı mı yha benzıolr ama cıkaramdm blkı ondndr:)

• Alttaki daha güzel.
    Daha ramazan alısverisi yapacaz. Bayrama 1 hafta kala bayram alısverisi yapariz.

0|0
    0|0
  • Hayır çok komikler 😂

0|0
    0|0
  • 1. daha güzel sanki

0|0
    0|0
    • 1. Uzerine tam oturmus 2. Nin rengi guzel bakalm daha karar vermedim 😊

• Yani ben 158 yasimz gecmeden genc birseyler alip giyelim diorum 😊

• hemen hemen aynı boydayiz bu tür kiyafetler uygun oluyo boyumuza bende giyiyorum valla yaşla alakasi var mi bilmem

• Hiç güzel degil alma bence

0|0
    0|0
  • eğer boyun bunu giyecek kadar uzunsa havuç pantolon, gömlek, deri ceket veya bomber ceket çok daha şık olur

0|0
    0|0
  • daha başlamadım

0|0
    0|0
  • Çok kro ya😬

0|0
    0|0
Yükleniyor...