Şiirlerle yaşayan birine ne hediye alırdınız?

İnsanlar yazı icat edildikten sonra yazmaya başladılar. Bunun arkasında kafiyeler çıktı ve ilk şiir oluştu. Sonra edebiyat gelişti bunu zaten hepimiz biliyoruz. Ancak bu şiirler kimi insanlar için normal yazılar olarak kalırken kimileri için ise oksijen misali hayatı devam ettirmek için gerekli oldu.Şiirlerle Yaşayan Birine Ne Hediye Alırdınız ?-Peki şiirlere çok düşkün birisine ne hediye alırdınız?
#Şiir #Şair #Bıyıklı

1|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel defterler var, değişik, siyah beyaz alıntıların olduğu defterler.. Onlardan alabilirim veya güzel şiir kitapları içeren bir seri. Karşımdaki kişiye bağlı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Sahaflardan ilk basım şiir kitapları falan alırdım.

0|0
    0|0
  • Siir kitabi

0|0
    0|0
  • Onun resmini ve en sevdigi siiri ya da senin onun icin sectigin bir siiri cift tarafli olarak bir puzzle'in üstüne bastirirdim.

0|0
    0|0
  • Uzun vadede her gün onun sana hissettirdiklerini okuduğun bir şiirde bulabilirsen neyde aklına geliyorsa yaz tarihide atarsan tamamdır 👌

0|0
    0|0
  • Şiir kitabı veya kitap. Şayet bana öyle alıyorlar -,-

0|0
    0|0
  • Bir suru kitap alirdim, şiir kitabi.

0|0
    0|0
  • Onların sevgiye ihtiyacı oluyor çoğu zaman. Hem sever hem üzerim.

0|0
    0|0
  • Ben şiirlerle yaşayan biriyim ve böyle karton kapaklı eski duran defterlerden alıp için güzle güzelşiirler yazsan mest edersin beni ama alacağin kişi sever mi bilmem

0|0
    0|0
  • Şiir yazıyorsa otantik kalem ve defter alırım. Kalem kuş tüylü falan olabilir.

0|0
    0|0
  • şiir kitabı

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim, az bulunan bir şiir kitabı çok makbule geçer haberiniz olsun

0|0
    0|0
  • Atilla İlhanın Sisler bulvarı adlı kitabını.

0|0
    0|0
  • Nazım Hikmet in kitaplarindan birini alirdim

0|0
    0|0
  • duygusal manevi hediyeleri sever onlar şiir kitabı diycem çok klasik olucak bence şey yap sevdiği şiirleri güzelce yaz hep saklayabiliceği bir hediye olur ya da ona bir şiir yaz ama şiirden soğutma:)

0|0
    0|0
  • şiir kitabı ve küçük bir defter kus tuyu murekkepli kalem. .. sevdigi yerleri not etsin

0|0
    0|0
  • Şiir kitabı

0|0
    0|0
  • Şiir seven birine en güzel hediye onun için yaZılmış misralardir tabi yeteneğiniz varsa😃

0|0
    0|0
  • şiir kitabı

0|0
    0|0
  • Eski baskı sevdiği şairlerden birinin kitabını alabilirsin

0|0
    0|0
  • şiir kitabı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendime şiir kitapları alıyorum devamlı, kitaplığımın büyük kısmı şiir kitaplarından oluşuyor.

0|0
    0|0
  • Eah, evet yani ben

Kızlar, sizden güzel bir divit takımı beklerim

0|0
    0|0
  • Şiirlerle yaşayan birine en sevdiği şairin kalemini örnek alarak yazılmış bir şiir armağan ederim reis. Gerçi benim zaten şiirlerim hazır duruyor da. Kişiye özel olsun diye yazıveririm yeni bitane nolucak

0|0
    0|0
  • senbi aypet hediye et çokmutlu olur hem yazar hemde şekli olur
    Maddiyat artık her yerde kendine yer buluyor zenginsen alderim

0|0
    0|0
  • Şiir yazan biriyim ancak bilimden hoslaniyorum. Bilimle ilgili bir kitap alirsan sevinirim. Simdiden tesekkurler.

0|0
    0|0
  • Yazdığım şiiri hediye ederim müsvedde kağıtta

0|0
    0|0
  • @kadifekaranfil ne alınır ki acaba :)

0|0
    0|0
  • şiirsel romansal şeyler dışında herşey alınabilir. bir papatya bile öyle bir insanı mutlu edebilir bence.. :D

0|0
    0|0
  • Hediyelerinizi bekliyorum

0|0
    0|0
  • Siir kitap veya yaziyorsa guzel deftet ve kalem

0|0
    0|0
  • kitap

0|0
    0|0
Yükleniyor...