Araba almayi duşunuyorum sizce hangisi? ⬇️?

Bunlardan hangisi daha güzel sizce? Araba almayi duşunuyorum sizce hangisi ? ⬇️?Araba almayi duşunuyorum sizce hangisi ? ⬇️?

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikan arabalari genelde dandiktir

0|1
    0|0
    • Peki sen mustang shelby'nin bugati'den kazandigini hiç duydun mu :) ?

• Mustang Shelby ile Bugatti kıyaslanamayacak araçlardır. Biri bir supercar iken, öbürü aerodinamik fukarası bir muscle cardır.

Mustang'in son nesil, 520 beygirlik Gt350 modelleri bile süspansiyonu falan iyi, motoru iyi ama şasesi vasat bir arabadır.

Ayrıca Türkiye'de bu araçları genelde 6 silindirli motorlu, gerçek bir muscle car olmayan versiyonlarıyla kullanır kullanan, cünkü 5-6 litrelik V8 motorlu araçların Türkiye'de hem yıllık vergisi, hem satın alma vergisi, hem de yakıt masrafı hayvan gibidir.

V8 olmayan bir amerikan arabası da gezme arabasıdır, gerçek bir muscle car değildir.

İç mekanlarının vasatlığına, avrupa menşeli araçlara göre teknik anlamda ne kadar geri oluşlarına, tamamen büyük motor, iri gövde üzerine kurulu dümbelek araçlar oluşlarına heç deyinmeyeceğim.

İlla manuel vitesli, büyük motorlu, mekanik bir araba ismi sayacaksam, bunlara kadar Aston Martin Vantage falan derim. Havada karada daha iyi çünkü.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• 'la bunlar ne kadar 😀
    Para gani sanırım
    1 diyorum neden 1 bilmiyorum arabadan anlamam ben

0|1
    0|0
    • Kizlar hep 1 numarayi seviyor zaten :) para gani demiyelimde orta hal diyelim bizimkisi birde ben yurt dişinda yaşiyorum arap devletlerinde turkmenim ondan yoksa turkiyede bunlarin fiyatlari 160.000$ geçiyor yani bizim burda bir mazerati bir ferrari parasi kadar :)

• Anladım.. hayırlısı olsun..😊😊😊

• Teşekurler

• Ikisini al birini bana ver 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Suriyelimisin?

1|1
    0|0
    • Niye sordun acaba? Suriyeli isim bile bu arabalari alamazmiyim?

• Mustang

0|1
    0|0
  • İkisinide seviyorum ben bide çizgi çektirdin mi on numara olur

0|1
    0|0
    • Aynen kardeşim spor arabalara sende meraklisin her halde 😊

• Benzin bedava değil mi orda rahat rahat sürersin 😂😂

• Aynen kardeşim bedava derken 3tl yakin bir para bizim 1 dinarimiz

• Ben her zaman performanslıktan yanayım. Yani cevabım Dodge 👍

0|1
    0|0
    • İkidide çok güzel kardeşim abimde dodge diyor ama mustang ta on numara duruş var

• Hellcat'ler bunun 3 katindan daha pahali kardeşim onlar çok çok az üretilir hatta özel uretmeye girer bazen bu normal dodge challenger

• Ben hellcat sandım kardeş kusura bakma ya

• O senın zevkine bağlı ama o dodgeyi alırsan acilen jantları değiştir asd

0|1
    0|0
  • Need for speed'temi gerçekte mi kanka

0|0
    0|0
    • Gerçekte güzel kardeşim :) ben turkiyede yaşamiyorum

• Hmm yüzde ikiyüz vergi ödemiceksin yani, iyimiş 😂 test sürüşü yapmadan Ferrari mi alınır birader git bir tür at ikisiylede biz bilmiyore

• Vergi kiçi yirtilsa 1000 dolar veriyorum yani 2500₺ yakin bir para ikisinide test suruşu yaptim ikiside çok güzel ondan sizede danişmak istedim 😊

• şimdi bişey derdim de neyse

0|0
    0|0
    • Buyur diyebilirsin kardeşim ne diyecegini biliyorum demeden ben bir şey söyleyim turkiyede yaşamiyorum

• ne kadar bu araçların fiyatı?

• İkiside birbirine yakin 45.000$ 50.000$ civari

Yükleniyor...