Telefon almayı düşünüyorum ve çok kararsız kaldım. Bütçe önemli değil. Sizinde bana önerebileceğiniz marka, model var mı?

0|0
619

En İyi Erkek Görüşü

• bende şu sıra almayı düşünüyorum ve çok para harcamak istemiyorum biraz inceledim ve şu anda gönlüm sony xperia x'ten yana hepsiburada'da 1470 civarında özellikleri mükemmel

1|0
    0|0
    • Ben bir telefonu uzun süre kullandığım için biraz para harcayabilirim sanırım :)

• hmm ben bütçe önemli değil kısmını kaçırmışım pardon, o zaman yapıştır iphone 7 yi geç kanka derdin ne

• Bakalım 😇

En İyi Kız Görüşü

• bence iphone sevebilirsin cok pratik samsung falan cok karisik gelmisti bana su an iphone kullaniyorum cok rahatim bir sans ver derim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• iphone tabiki

1|0
    0|0
  • Xiaomi 👍👍 Hem hesaplı, hemde kaliteli telefonlar üretiyor. Samsung çöpünü sakın düşünme.

1|0
    0|0
    • İlk defa duyuyorum 😂

• Türk pazarına girmediği için çok bilinmiyor ama yurt dışında peynir ekmek gibi alınıyor. En son çerçevesiz telefon ürettiler

• Sony Xperia XZ Premium.

1|0
    0|0
  • S8 Almalısın derim

1|0
    0|0
  • zenfone 3 al, hem yeni çıktı hem asus kalitesi

1|0
    0|0
  • Arkadaşım samsung j7 2016 süper ötesi çok memnunum şarj tam 2 gun gidiyor internet de gezdiğim halde

1|0
    0|0
    • Şu J7 'leri ir tek ben mi sevmiyorum? Çok sıradan geliyor bana.

• Banada İphone sıkıcı geliyor

• şu an en alınası cihaz huawei mate 9. kamera efso. teknik servis iyi. d

1|0
    0|0
    • Bende şu an Huawei P7 kullanıyorum.

• Elimdeki cihazın kasası fena halde şu an tabii benim yüzümden ama hala sapasağlam kullanıyorum 2 buçuk sene oldu alalı sadece biraz sıkıldım :)

• ben hicbir telefonu 2.5 sene kullananadim

• Bütçe önemli değilse ios istiyorsan 7 plus yok Android diyorsan 8 plus alıyorsun 😂

1|0
    0|0
  • samsung kendini gösterdi 8 ile

1|0
    0|0
  • Samsung 8 al 😂

1|0
    0|0
  • iphone7 tabiki

1|0
    0|0
  • İPhone 7 Plus

1|0
    0|0
  • İphone 7

1|0
    0|0
  • htc u ultra

1|0
    0|0
  • Xiaomi

1|0
    0|0
  • iPhone al :))

1|0
    0|0
  • İstersen uygun 7plus ve 6s var

1|0
    0|0
  • markaya para vermeyeceksen reeder diyebilirim p11 s veya se harika iPhone'u 3e katlar ama adı daha çok tabletlerde ünlü Reeder markası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...