Kiyafet yardimi yapabi̇lecekler?

Merhaba kızlar, söze şöyle girmek istiyorum geniş bir ailenin ortancı kızıyım. Şehir dışında Üniversite okuyorum bu yaşıma kadar maddi anlamda zorluklarla bugünlere geldik ve sizden yardım istedigim konu üniversite öğrencisi olmama rağmen çok şükür ailem okulla ilgili herşeyimi zar zor da olsa karşılıyorlar. Ve benim gibi coğu insanlar bu hayatta gönül isterdi ki herkesin eşit olmasını ama kimisi bazı konularda bir adım öndeyken kimileri bir adım geride kalıyor. Diyecegim o ki kıyafet ve ayakkabı konusunda cok ciddi sıkıntım var sizlerden istegim ise benim bedem ölcümde kullanmadıgı kıyafetleri ayakkabısı olan varsa yardımcı olması okula gitmeme rağmen sadece dolabımda 5tane pantolonum 7tane tişörtüm var ve bir sene boyunca sürekli aynı giyiniyorum buna da şükür bin kere.. Ama ciddi anlamda sıkıntı yaşıyorum bir kaç rahatsızlığım oldugu icin 50 kilodan kısa bir süre icinde 70 kiloya cıktım ve bu yaşıma göre üzüntü veren bir durum 7 tane yumurta kistim var o yüzden hormonlarım kendini salıyor saldığı icin kilo alıyorum ama tedavi görüyorum yanıt vermese de 20 yaşındayım ve bu yaşımda insülin çıktı onun içinde ilac tedavisi görüyorum kilodan dolayı bir tane gömleğim vardı onun dügmesi bile kapanmıyor.. Diyeceğim o ki benim bedenim de kullanmadıgı kıyafeti olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Pantolon bedenim ; 29 göbegimden dolayı düşük bel bile giyemiyorum yüksek belle kapatıyorum kendimi Tişört ve gömlek bedenim; 40 Ayakkabı numaram ; 39 Duyarlı olan arkadaslar olursa bu yorumun altından iletişime geçicem kendi profilimden herkese iyi geceler..

0|0
1

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elimden gelse yardim ederdim ama uymuyor hic bisey Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...