Doğum Günü Süprizi?

Ben sevgilime bir doğum günü süprizi hazirlamayi dussunuyorum erken bir supriz olacak cunku dogum gununde askerde olacak daha once hic boyle bir sey yapmadım sadece ikimiz olucaz oylr buyuk bisey olmayacak kafede kutlarsam ne yapmam gerekiyor önceden konusmalimiyim pastayı dışardan götürüp vermelimiyim yoksa orda dilim pasta tabakta yazı şeklinde mi olmalı başka bir fikir olarakta buluştuğumuz an hediyelerin oldugu kutudan anlamasin diye okula eşya goturmem gerekiyor dedim o kutulardan birine de pasta koyup bisey gösterme bahanesiyle biranda acsammi daha önceden tecrübesi olanlar yardım ederse sevinirim

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• pastanın içinden sen çık

1|0
    0|0
    • Iyi ki bir soru sorduk adam akıllı bisey demek bu kadar mı zor

• ben olsam öyle yapardim ondan dedim 😊 ama sen ayarlamıssın herşeyi zaten yazdığın şekilde yap

• Ayarlamadım ki işte kafede mi kutlayayım yoksa kutuya koyup bisey gösterir gibi biranda mi çıkartayım emin olamadim (ayrıca pastanın içine sığabileceğumi hiç sanmıyorum 😂)

En İyi Kız Görüşü

• Ben sevgilimin dogum gununu kafede kutlamistim☺☺masada pasta mumlar cekirdek cipsler gul kurulari ve susler vardi ☺☺hediye yoktu ilk basta oyunlarin oraya koymustum kalkti hangisi flan dusunurken o kutuda ne var bakalim dedim sonra bir acti flan cok sasirdi zaten onceden kutlamistim supriz ustune supriz😂😂

1|0
    0|0
    • Peki kafeyi nasıl ayarladın maliyeti ne kadardı bu konuyla ilgili hiç bilgim yok dediğim gibi oylr kimse için supriz hazırlamış değilim

• Baya uygunmuş ya sorması ayıp nerde bide ne zamn yaptın bu devirde o kadar uygunca süper valla 😊😊

• subatin 24undeydi☺☺kutahya merkez allegro

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• kagıda notlar yaz küçük küçük tanışma şekliniz ilerleyişiniz falan adım adım kücük kagıtlara yaz minik bir kutuya koyarsın

0|0
    0|0
    • Onları yaptım daha önceden bir yerde beğendiği biseyler vardı ben umursamıyor gibi yaptım o zamn çakmasın diye onları feln aldım ama bu pasta kısmı biraz sıkıntı hani bir kafe ayarlasam buraya gidelim desem son anda fikir değiştirebilir boşa gider o yüzden kutu fikrini düşündüm ama emin degilim

• Ne kadar sıkıcı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...