Sahip olduğu en güzel hediye siz olan birisine ne hediye alırdınız?

İnsanlar birbirleriyle bağ kurar ve bu bağlar neticesinde değer verirler. Ancak kurulan bağların arasında bazıları çok özeldir. Bazen karşınızdaki insan sizi öyle bir yere koyar ki hayatında aldığı en büyük hediye siz olursunuz.Sahip Olduğu En Güzel Hediye Siz Olan Birisine Ne Hediye Alırdınız ?-Peki En Büyük Hediyesi Siz Olan Birisine Ne Hediye Alırdınız?
#Hediye #DeğerVermek #Bıyıklı

0|0
178

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• Sahip olduğu en güzel hediye bensem yazık karşı tarafa 😂
    Zor bir karar.

0|0
    0|0
  • Sahip olduğu en güzel hediye ben olan birisi... Fazla melankolik.

0|0
    0|0
  • Soru güzel, fikir alırım diye gelip cevaplara baktım. Herkes ben varım ehehe pişkinliğine gitmiş... Yazık. :D
    Ben karakalemle resmini çizmiştim. Çünkü aynısını o da bana yapmıştı eskiden. Şimdi yeni bir hediye arayışı içindeyim... Bakalım.

0|0
    0|0
  • Verilen değere en güzel karşılık aynı yoğunlukta değer vermek bence. O zamana kadar en çok yapmak istediği şeyi öğrenirdim bir şekilde ve imkanlar dahilinde gerçekleştirmeye çalışırdım :D

0|0
    0|0
  • O zaten hediyesini almış

0|0
    1|0
  • En büyük hediyesinin bensem eğer, hediye biraz önemsiz kalabilir belki. Tüm günümü, onu mutlu etmeye adayabilirim

0|0
    0|0
  • Kendimi veririm işte

0|0
    0|0
  • En büyük hediye bensem, benim için manevi degeri yüksek olan bir şey verirdim veya kendi emeğimle bir şeyler yapar ona hediye ederdim.

0|0
    0|0
  • Şiir yazardım veya kafama fiyonk bağlayıp ona verirdim kendimi ve panda gibi sarılırdımmm :D

0|0
    0|0
  • Sevdiği bir şey alırım

0|0
    0|0
  • Kendi heykelimi.

0|0
    0|0
  • Onunla dolu dolu geçireceğim bir gün hediye ederdim.

0|0
    0|0
  • Güzel soru..
    Zaten hediye olan ben başka bişeye gerek olmasa gerek..

0|0
    2|0
  • Sanırım gidip ona kocaman sarılırdım, bir o kadar basit lakin bir o kadar da anlamlı ve değerli bir hediye olurdu

0|0
    1|0
  • Hediye ben yetmezmiyim😂?

0|0
    1|0
  • hediye almaya gerek yok bence

0|0
    1|0
  • onu mutlu etmek icin butun gunumu zamanmi ona ayrdm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vesikalık resmimi

4|1
    0|0
  • Bunun üzerine uzun uzun düşünmem gerek daha çok manevi bir hediye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Onu hic üzmemek ona birgün degil hergün hediye vermek demektir. Onu hic üzmezdim 😊

1|0
    0|0
  • Günü tamamen birlikte geçirirdik

0|0
    0|0
  • Ayna
    Ona ondan güzel hediye olmaz heralde

0|0
    0|0
  • Öyle bir durum da değilim

0|0
    0|0
  • Onun hediyesi zaten benim ekstra bir hediyeye gerek yok hep yanında olurdum, mutluluğunu beraber yaşardık.

0|0
    0|0
  • bana yirmi yil tahammül etmis anama ne alsam kurtarmaz ama araba aldim

0|0
    0|0
Yükleniyor...